Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 2
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti

Tė gjitha    2 rezultate

PB

Klinika E Syrit

-50% Vizitė e syve 1000 Lek nė vend tė 2000 Lek

Vizitė e syve 1000 Lek nė vend tė 2000 Lek tek Klinika e Syrit + bonus nėse blihet njė skelet jepen falas xhamat organike Essilor + 4000 lek ulje pėr xhamat e tjerė tė klinikės.

2000Lek 1000Lek Me Shume Info

O'livia Center

-67% Trajtim trupi 2 nė 1 tek O’livia

Trajtim trupi 2 nė 1 tek O’livia: Scrub dhe trajtim me vajra (linja Gold) + Depilim total (trup-bikini line, sqetulla, fytyrė). 1500L nė vend tė 4500L

4500Lek 1500Lek Me Shume Info