Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 3
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti

 Porosia juaj
string(1) "0"
Për tu Paguar 1750 L

 Je regjistruar në 123.al ?

Te dhënat për blerjen

Plotësoni fushat me kujdes dhe zgjidhni metodën e pagesës









Pagesë me Kartë Krediti/Debiti (Stripe)

Pagesa më e thjeshtë dhe më e shpejtë. Vlen për kartat Visa, MasterCard ose Visa Electron.
Metoda është 100% e sigurt dhe realizohet nga Stripe.

Korrieri në adresën tuaj

Pagesa për kuponin bëhet tek korrieri dhe kuponi pas pak do të jetë aktiv ne llogarinë tuaj.

Pagesë me PayPal

Me PayPal kuponi juaj bëhet aktiv menjëherë. PayPal-i është procesor ndërkombëtar transaksionesh dhe ju ofron siguri dhe mbrojtje maksimale në blerje.

 


I kam lexuar kushtet e ofertës

Duke klikuar "Jepi" unë pranoj kushtet e përdorimit         

Masazh unisex relaksues 60 min tek Luna Piena: Një person OSE dy persona njëherësh 

 

- Për masazh individual cmimi është 1750 Lek në vend të 3500 Lek.

 

- Për rastet  e kërkimit të shërbimit në cift cmimi është3000Lek në vend të 6000 Lek.

Kontakto 123

E-mail : [email protected]

Tel :042203080

E hënë - Premte, 10:00-17:00


Kjo ofertë jepet nga:

Luna Piena


Pyetje të shpeshta:

Cfarë ndodh pasi paguaj ?

Pas kryerjes së pagesës, kuponi juaj do të aktivizohet në llogarinë tuaj. Ju mund ta printoni kuponin duke klikuar "Kuponat e Mi"

Si mund të dhuroj kuponin ?

Zgjidhni opsionin në të majte, "Ky kupon është dhuratë". Vendosni emrin e personit, të cilit do ti dhuroni kuponin dhe përfundoni blerjen. Kuponi do të jetë në llogarinë tuaj me emrin e mikut tuaj.

Si përdoret kuponi ?

Për të perdorur kuponin, duhet të telefononi tek numri që keni në kuponin tuaj për të bërë rezervimin paraprak. Tek biznesi partner dorëzoni kuponin për të marrë shërbimin.

Për sa kohë vlen kuponi ?

Vlefshmëria varet nga oferta që blini. Për cdo ofertë, tek kushtet, specifikohet qartë vlefshmëria e kuponit. Kur kuponi skadon, ai bëhet i pavlefshëm.

A mund ta anulloj porosinë ?

Nëse nuk e përfundoni pagesën, rezervimi i kuponit anullohet autmatikisht pas 3 ditësh. Ndërsa për të anulluar një blerje duhet të kontaktoni direkt me departamentin e kujdesit ndaj klientit.