Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 3
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti
 Porosia juaj
string(4) "7500"
Për tu Paguar tek biznesi 7500 L

 Je regjistruar në 123.al ?

Te dhënat për blerjen

Plotësoni fushat me kujdes dhe zgjidhni metodën e pagesës

Kuponi i porositur ju siguron uljen, pagesa e kesaj oferte behet tek biznesi.

Kjo metode pagese nuk eshte e vlefshme per kete oferte.

Kjo metode pagese nuk eshte e vlefshme per kete oferte.

Kjo metode pagese nuk eshte e vlefshme per kete oferte.

Kjo metode pagese nuk eshte e vlefshme per kete oferte.

Kjo metode pagese nuk eshte e vlefshme per kete oferte.


I kam lexuar kushtet e ofertës

Duke klikuar "Jepi" unë pranoj kushtet e përdorimit         

4 orё tё magjishme pёr DY vetё tek Luna Piena:

 

-Sauna Tajlandeze

 

-Vaskё hidromasazhi (per gjashte vete)

 

-Masazh relaksues 30’ (pёr sejcilin person).

 

- 1 shishe vere italiane 700 ml

 

- Shtrat Baldachino (i rrethuar me perde) pёr 4 orё ne komplet privacy

 

 


 

Cmimi:10000L nё vend tё 20 000L!!!

 

-Trajtim special, kushte bashkёkohore, privatёsi maksimale, paisje tё reja (higjenё e siguruar me filtra ekologjikё, antialergjike)... kёnaqesi!!!


-E vecanta e kёsaj oferte (dhe kёsaj qendre) ёshtё qё, pёrvec cmimit bujar pёr shumё shёrbime njёherёsh, ju ofron edhe mundёsinё e pushimit (pёr 4 orё ose njё natё) nё njё shtrat fantastik rrethuar me perde  pёr dy vetё. Tek koka e shtratit do tё keni shishen e veres.

Kontakto 123

E-mail : [email protected]

Tel :042203080

E hënë - Premte, 10:00-17:00


Kjo ofertë jepet nga:

Luna Piena


Pyetje të shpeshta:

Cfarë ndodh pasi paguaj ?

Pas kryerjes së pagesës, kuponi juaj do të aktivizohet në llogarinë tuaj. Ju mund ta printoni kuponin duke klikuar "Kuponat e Mi"

Si mund të dhuroj kuponin ?

Zgjidhni opsionin në të majte, "Ky kupon është dhuratë". Vendosni emrin e personit, të cilit do ti dhuroni kuponin dhe përfundoni blerjen. Kuponi do të jetë në llogarinë tuaj me emrin e mikut tuaj.

Si përdoret kuponi ?

Për të perdorur kuponin, duhet të telefononi tek numri që keni në kuponin tuaj për të bërë rezervimin paraprak. Tek biznesi partner dorëzoni kuponin për të marrë shërbimin.

Për sa kohë vlen kuponi ?

Vlefshmëria varet nga oferta që blini. Për cdo ofertë, tek kushtet, specifikohet qartë vlefshmëria e kuponit. Kur kuponi skadon, ai bëhet i pavlefshëm.

A mund ta anulloj porosinë ?

Nëse nuk e përfundoni pagesën, rezervimi i kuponit anullohet autmatikisht pas 3 ditësh. Ndërsa për të anulluar një blerje duhet të kontaktoni direkt me departamentin e kujdesit ndaj klientit.