Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti

Te ofrosh produkte eshte nje gje, por te krijosh premisa per transformime eshte dicka komplet tjeter!

123.al mund te ndryshoje komplet tregun e sherbimeve ne Shqiperi per te mire.
Duke lidhur bizneset dhe sherbimet me cilesore me klientet e etur per te provuar eksperienca te reja dhe te bukura, 123 synon te krijoje nje standart te ri te eksperiencave dhe aktiviteteve neShqiperi, kombinuar kjo me mundesine per ti provuar keto me cmimin me te ulet te mundshemdhe duke i bere te arriteshme per cdo person qe ka nevoje dhe deshire.

123 do ofroje transformime sepse do ti lejoje anetareve te saj te provojne eksperienca qe, me pare as nuk kishin menduar se mund t’i provonin. Eksperienca stimuluese dhe qe krijojne nje
deshire te brendshme per te provuar me shume. Eksperienca qe mund t’ju orjentojne drejt nje stili jete qe mbase e deshironit qe te vegjel por, thjesht e keni harruar ose nuk keni mundur ta beni me pare.

Transformime kulturore, duke ofruar bileta per kinema, teater, opera, balet dhe plot aktivitete te tjera kulturore qe jane pak te frekuentuara nga Shqipetaret por qe kane nje vlere dhe nivel emocioni shume te larte.

Transformime energjish, duke ofruar eksperienca si Sky Diving, Rafting, Rally, eksplorim te botes nen-ujore, alpinizem, aventura ne te natyren e eger etj etj...

Transformime shoqerore, duke ofruar eksperienca si kercime ne grup, kercime sociale, mbledhje shoqerore, aventura kolektive, lojra kolektive, programe debati, festa, party, koncerte apo te tjera...

Transformime intelektuale, duke ofruar eksperienca per te mesuar nje gjuhe te re ndoshta, nje aftesi te re si gatimi, artet marciale, kercimi, biznesi, negocimi, apo programe per tu aftesuar ne dege si marketingu, komunikimi ne grup etj etj etj...