Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti

123 ėshtė njė Projekt dhe sipėrmarje qė nisi si ide rreth Verės se vitit 2010 dhe ka qenė nė ndėrtim qysh atėhere.
Ideja e 123 ėshtė njė koncept i thjeshtė por shumė i veēantė dhe i gjerė ne influencė. E ndėrtuar thjesht dhe nė njė formė atraktive 123 ėshtė njė guidė qė tė merr pėr krahu dhe tė fton tė zbulosh qytetin tėnd por, jo vetėm. Ėshtė njėkohėsisht njė ndihmės qė tė lejon gjithashtu tė provosh eksperienca tė reja, pa u ndjerė nė faj se po harxhon shumė.

123 tė lejon tė zbulosh qytetin tėnd dhe pėrtej tij, duke tė sugjeruar eksperienca tė reja qė mund tė mos i kesh provuar mė parė.
123 mbi tė gjitha, negocion me bizneset nė qytetin tuaj (vendin tuaj), nė mėnyrė qė ju tė pėrfitoni ēmimin mė tė ulėt tė mundshėm pėr shėrbimet mė tė mira tė mundėshme.

123.al ėshtė vendi ku ju mund tė gjeni “mė te mirėn, mė tė lirėn” dhe ju jep mundėsine tė ndiheni njė ditė “Mbret”. Harroni pėr pak momente fjalėt “nuk kam”, “nuk jam”.

Ju KENI dhe JENI me 123.

123 ALBANIA SHPK u themelua nga Laidi Ferruni dhe partnerėt e tij: Monika Spahivogli, Albiona Alhysa, Enkeleid Llanaj dhe njė staf i pazėvendesueshem i cili ben te mundur ardhjen ne jete te ketij projekti.
Duke u nisur nga motivimi per t’i ofruar publikut Shqiptar njė eksperiencė (ose me saktė njė seri eksperiencash tė reja), pėr ta motivuar tė provojė njė stil jete tė ri, pėr ta levizur nga monotonia e rutinave tė krijuara nė mėnyrė tė pavetėdijshme apo pėr tė treguar se Shqipėria nuk ėshtė e shėmtuar dhe monotone
pėrkundrazi, nė Shqipėri (nė ē’do qytet) ka shumė aktivitete dhe mundėsi tė ndryshme pėr tė eksploruar.

Stafi i 123 u pėrzgjodh me kujdes dhe po zgjerohet dita ditės me objektivin e vetėm qė tė krijojė njė frymė tė re pėr Shqipėtarėt, pėr Shqipėrinė...
123 nuk do jetė thjesht njė ndėrjmetės argėtimi, adrenaline relaksi apo dhjetra emocionesh tė tjera, 123 do jetė njė katalizator social pėr gjallėrimin e qytetit (vendit) tuaj dhe jetės tuaj. Mė shumė eksperienca sociale, mė shumė miq tė rinj (a nuk ėshtė mėnyra mė e bukur pėr tė bėrė njohje tė reja kontakti me
njerėz nė grumbullime sociale e eksperienca tė ndryshme).

Nga ana tjeter mė shumė pasione tė zbuluara, mė shumė mėnyra pėr tė shijuar jetėn tuaj, pėr tė ndezur njė pasion tė vjetėr apo pėr tė krijuar njė perceptim tė ri drejt mundėsive qė ju ofron vendi juaj dhe ndoshta edhe kufijtė jashte tij...
123 u krijua duke u bazuar nė infrastrukturėn e modeluar nga gjigandėt Amerikanė(Groupon dhe LivingSocial) kombinuar me fizionominė e tregut Shqiptar dhe tipologjinė e konsumatorit Shqiptar.Njė studim i kėsaj tipologjie tepėr interesante, i parapriu krijimit tė modelit tonė.I pėrshtatur pėr Shqipėrinė, i ndėrtuar nga Shqipėtarė, 123 vjen nė treg me ambicjen pėr tė ndihmuar konsumatorėt dhe bizneset tė gjejnė njėri-tjetrin nė mėnyrėn mė tė shėndetshme
tė mundshme.

Nisur nga pasioni i vetė stafit inicues pėr te patur njė stil jete sa mė aktiv dhe tė gjallė, 123 synon tė krijojė njė standart tė ri pėr anėtarėt e tij dhe
pėr Shqipėrinė nė tėrėsi.Ju ftojmė tė bėheni pjesė e ketij komuniteti tė gezuar.

123.al - Qyteti juaj mė i lirė! Qyteti juaj mė i gjallė!