Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti


- Eshte e nevojshme qe te rregjistroj nje grup te madh te afermish qe te perfitoj nje oferte?

JO domosdoshmerisht-Grupi yne prej mijra antaresh eshte nje komunitet i mjaftueshem. Megjithate, asgje te keqe nuk ka qe te ftoni miqte tuaj, te afermit apo ta ndani kete informacion me gjysherit tuaj, te dashurit, pse jo dhe me fqinjen tuaj llafazane(pra praktikisht me gjithe lagjen)

- Cfare lloj menyrash pagese ofron 123?

123 ofron shume metoda pagesash, per t'ju pershtatur sa me mire tregut Shqiptar. Keto metoda pagesash perfshijne pagesat nepermjet internetit me karta Visa, MasterCard (po ashtu Visa Electron dhe Maestro ne shumicat e rasteve), procesori i mirenjohur nderkombetar i pagesave PayPal, transferte apo pagese direkte ne bankat kryesore Shqiptare (Raiffeisen, Credins, Intessa San Paolo, BKT, Fibank) te cilat se bashku ofrojne qindra dege ne te gjithe Shqiperine, pagese nepermjet dyqaneve tona partnere ne terren te cilat do shtohen muaj pas muaji,
gjithashtu ėestern Union (se shpejti) dhe kredite 123 (per te cilat do mesoni shume shpejt)...

123 realisht ben te mundur qe ti pershtateni formes tuaj me te preferuar te pageses.

- A mund te paguash me karte?

Sigurisht, ne fakt 123 e rekomandon dhe e nxit blerjen me karte per shume arsye, kjo duke perfshire shpejtesine e veprimit (kuponi juaj do te kreditohet menjehere), menjanimin e nevojes per tu paraqitur fizikisht ne pikat ne terren per te paguar, etj...

- Cfare kartash jane te afta te blejne ne 123?

Normalisht cdo karte debiti apo krediti qe leshohet nga bankat e ndryshme duhet te jete e afte te kryeje transaksione ne internet. Megjithate banka te ndryshme kane politika te ndryshme dhe ne disa raste karta juaj mund te mos jete e afte te bleje ne internet.

Pergjithesisht kartat Visa, Visa Electron, Master Card apo Maestro jane me se te afta te kryejne transaksione nepermjet internetit.
Per te qene te sigurte, ju keshillojme te pyesni banken respektive te kartes tuaj.

Me shume informacion rreth kartave dhe menyrave te pagesave online mund te ndiqni ne rubriken tone "Guida e Internetit"

- A eshte 123 i sigurte?

Te jmase. Numri i kartes tuaj te kreditit eshte i transmetuar nepermjet SSL (Secure Socket Layer - http://rootzone.net/sq/ėhat-is-ssl-and-https/) drejtperdrejt ne nje dhome te sigurte elektronike.
Informacionet e kartes tuaj nuk ruhen ne asnje rast ne serverat tane.

- Cfare eshte "Kupon"?

Kuponi eshte nje leter me nje vlere valutore te caktuar te cilin ju mund ta perdorni ne burimin perkates(sherbimin) per te cilin ai leshohet.
Kuponet e 123 kane vleren reale x dhe pergjithesisht ju ofrohen ju per te blere me minimalisht 40 % ulje.

- Bleva nje kupon, si mund ta perdor?

Mbasi pagesa eshte kredituar, ju do te merrni nje e-mail me nje lidhje per tu identifikuar ne llogarine tuaj dhe te printoni kuponin tuaj. Kuponi ka instruksione perdorimi
dhe nje harte po brenda tij.

- Me pelqen oferta e sotme, si mund ta marr?

Thjesht kliko "Blej" perpara se oferta te skadoje. Zgjidh nje metode pagese dhe mbasi pagesa juaj te kete perfunduar, ju do te merrni nje lidhje ne e-mail me kuponin tuaj
nga ku mund ta printoni.

- Eshte e detyrueshme qe ta perdor kuponin te njejten dite qe e blej?

Jo. Ne fakt shumica e kuponeve te 123 nuk mund te fillojne te perdoren deri ne diten mbas blerjes tuaj, nese rastis qe te mundeni ta perdorni ne te njejten dite, kjo do te specifikohet ne kushtet e ofertes tuaj.(???)


- A mund te blej nje kupon si dhurate per nje person tjeter?

Po. Per te bere kete, zgjidhni opsionin "Blije si dhurate" ne faqen e ofertes!

- Prit, emri im eshte ne kupon. A jeni te sigurte qe mund ta perdor si dhurate?

Po!(???)

- Nese nuk e perdor vleren e plote te kuponit tim ne 1 vizite, a mund ta perdor vleren mbetese nje here tjeter?

Jo. Pervecse ne te kundert eshte specifikuar tek kushtet, ju nuk merrni kredite dyqani ose para mbrapsht per cfaredo qe ju nuk perdorni. Sillni nje mik - ndani pak me te tjeret!

- Cfare lloj taksash duhet te aplikohen kur nje kupon 123-shi terhiqet?


- A mund ta kthej kuponin tim?

Momentalisht jo, por megjithate ne jemi te hapur t'ju degjojme nese mendoni qe nuk keni marre vleren e merituar per kuponin qe keni blere dhe te gatshem per te negociuar me ju gjetjen e nje zgjidhjeje sa me te kenaqshme!


- Po sikur biznesi i kuponit tim te mbyllet?

Nese nje gje e tille ndodh dhe ju e keni te pamundur te perfitoni sherbimin e premtuar nga kuponi juaj, ne do sigurohemi qe te merrni parate tuaja mbrapsht.

- Cfare ndodh nese vlera promocionale e kuponit tim skadon?

Nuk ka humbur gjithcka! Nese vlera promocionale e kuponit tuaj skadon, ju mund gjithmone ta perdorni per vleren e blerjes orrigjinale. Per me shume informacion rreth skadencave dhe vlerave te kuponeve, lexoni kushtet tona te shitjes.

- Cfare eshte 123?

123 eshte menyra me e lehte per te perfituar ulje te jashtezakonshme cmimesh duke zbuluar ne te njejten kohe aktivitetet me argetuese ne qytetin tend .Ofertat tona ditore pembajne restorante, hotele, qendra bukurie, trajtim spa, masazhe, teatro, kinema dhe shume me teper se kaq,ne te gjithe Shqiperine.

- Si mund ta fus biznesin tim ne 123?

Hidhi nje sy "123 per Bizneset" per me shume informacion.

- Cfare ndodh kur referoj dike?

Personi do te shohe qe ju e keni referuar dhe do mund te shijoje te njejten oferte qe ju po shijoni nderkohe qe ju eshte mirnjohes
per informacionin qe i dhate...

- A mund te referoj sa njerez te dua?

Sigurisht! Ne fakt, kuponet e 123 jane shume me argetuese kur shijohen me miq, prandaj dhe sa me shume veta te referoni, aq me shume veta do keni me te cilet te argetoheni dhe aq me shume miq qe do ju jene mirnjohes per informacionin qe ndate me ta...

- Si lindi emri i 123?

1, 2, 3 erdhi thjesht si nje koncept qe nenkupton lehtesine e veprimit per te arritur dicka. Ne nje bote komplekse ku jemi te rrethuar me lloj lloj procesesh dhe punesh te komplikuara, gjeja e fundit qe do deshironim ishte veshtiresi e tepert per te bere dhe gjerat qe
dashurojme... Kuponet e 123 mund te shijohen vetem me 3 hapa: 1- kliko 2-"Blej Tan”i 3- bej pagesen&perdor kuponin :)


- Kur do arrije 123 ne qytetin tim?

Shpresojme qe shpejt -zgjerimi varet nga ne por edhe nga ju. Nese do donit te na ndihmonit te inaguronim 123 ne qytetin tuaj, ndjehuni te lire te na kontaktoni.

- Kush jeni ju?

123 ka nisur ndertimin perreth 1 vit me pare, me qellim qe ti ofroje Shqipetareve ofertat me te mira, me cmimet me te lira dhe sherbimet me te
mira... Per te mesuar me shume rreth 123 klikoni ketu!

- Ku ndodhen zyrat e 123?

123 eshte e bazuar ne Tirane dhe po hedh hapat e para per tu shperndare ne qytete te tjera dhe ne fqinjin tone Kosove!