Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   QytetiKėrkohet tani...


1. Konsulent Biznesi - 123 Albania   (DETAJET E APLIKIMIT...)


Pėr tė konfirmuar orarin e intervistės telefononi nė : (04) 220 30 80 ne orėn 9:00 - 17:002. Konsulent Biznesi Udhėtime - 123 Albania   (DETAJET E APLIKIMIT...)


Pėr tė konfirmuar orarin e intervistės telefononi nė : (04) 220 30 80 ne orėn 9:00 - 17:00


Pėr cdo pyetje : 04 220 30 80
123 eshte kompani e re dhe duke qene e tille, eshte gjithmone e interesuar te mirprese talente
te reja dhe njerez qe mund te sjellin kontribut ne kompani.

Perpara se te beni aplikimin tuaj ne 123 megjithate merrni ne konsiderate disa nga keshillat e meposhtme:

- Ne jemi te terhequr dhe te dashuruar mbas njerezve me energji te madhe, me shpirtin e optimizmit brenda, me deshire per te krijuar dhe per te arritur, me deshire per te ecur dhe besim te larte qe mund te arrijne objektivat qe vendosin perpara.

- Ne pelqejme njerez me etike pune, qe e dine rendesine e punes dhe duan te arrijne rezultate sebashku me ne.
Njerez te cilet e kuptojne qe gjerat e mira behen me shume pune por qe ne te njejten kohe argetohen nga puna dhe i pelqen te komunikojne me njerez te tjere per te zgjidhur probleme te perbashketa.

- Ne nuk jemi te ngjashem me asnje kompani tjeter Shqiptare. Ne 123 formalizmat jane shume te pakta dhe shpirti i kompanise qendron ne kolektivin e njerezve te talentuar qe po ndertojme dhe ndjenjen e komunitetit, ndjenjen e dashamiresise, aftesine e vecante per te ndare me te tjeret dhe per te ndihmuar ke ka nevoje.

- Ne 123 nuk te pyet njeri se cfare diplome ke, ne 123 kerkojme vetem njerez me deshire te madhe per arritur dhe per te punuar. Nese nuk jeni ne nivelin e duhur te kopetences, mos u shqetesoni, kjo nuk do te thote qe nuk jeni te afte, kjo do te thote qe keni nevoje per pak ndihme. 123 ofron gjithashtu
mundesi "Intershipi" dhe trainime te vecanta per kedo qe ka guximin te kerkoje? Ne fakt nje pjese e stafit tone me te kualifikuar dhe me te paguar, ka dale nga programi i Intershipit. Nese mendoni qe keni aftesine per te mesuar, mirsetevini! Ne se mendoni qe nuk e keni kete aftesi, ndoshta keni te drejte!

- 123 ofron pagat me te larta ne industri, dhe per kete arsye kerkon vetem njerez me etike te larte pune, me ndjenje kreativiteti, ose deshire per te krijuar. Per kete arsye 123 eshte shume kerkuese ne pritshmerite ndaj aplikantit dhe eshte shume strikte ne etikat baze te veprimit perbrenda 123.
Mashtrime, veprime te jashteligjshme, trajtim i keq i bashk-punonjesve, tentativa te qellimshme apo te paqellishmshme kunder 123-shit dhe cdo lloj negativizmi perbrenda kompanise, eshte kategorikisht i pa-pranueshem. Gjithashtu 123 nuk parapelqen njerez te cilet kane "Jo-ne" si fjale te shume-perseritur ne fjalorin e tyre. Ne dashurojme njerezit qe kane shpirt optimizmi dhe duan vetem te arrijne gjithmone e me shume...