Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 3
  • Si funksionon?

  • Oferta te Kaluara

  • Njoftohu me e-mail cdo dite

    E-maili                   Qyteti

Si funksionon 123.al

Regjistrohu pėr tė marrė cdo ditė ofertat nė e-mail-in tėnd.

Pėr tė blerė njė ofertė kliko "Blej" dhe bėj pagesėn.

Merr kodin e ofertės nė profilin tėnd (Kuponet e mia).

Tregoja kuponin biznesit dhe shijo ofertėn.Ėshtė kaq e thjeshtė !