Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 3
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1500 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1500

Kjo oferte ka mbaruar!

66 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Thonj me xhel artistik pёr duart dhe kembёt tek Parukeri Estetikё "Manjeza" 1500 L nё vёnd tё 3000L

Thonj me xhel artistik pёr duart dhe kembёt tek Parukeri Estetikё
 • Thonj me xhel artistik pёr duart dhe kembёt tek Parukeri Estetikё "Manjeza" 1500 L nё vёnd tё 3000L

  E keni parasysh atё ndjesinё qё krijohet nё se jeni nё njё takim tё rёndёsishёm dhe, sapo jepni dorёn ndёrsa takoheni, ju lind instikti tё fshihni duart dhe kёmbёt sepse i keni lёnё pas dore?
  Njё veprim i vogёl i munguar si pastrimi i zmaltit tё dёmtuar tё thonjve apo zbutja e duarve me pak krem a vaj, na vendos padrejtёsisht nё njё situatё diskomforti dhe na ul vetvlёrsimin.

    

  Qё kjo mos ju ndodhё, sot do ju cojmё nё njё qendёr tjetёr estetike, tek "Manjeza" pёr njё akt tё vogёl dashurie pёr duart dhe kёmbёt: Njё procedurё kujdesi estetik-thonj me xhel artistik

    .

  Ata qё na e sugjeruan kёtё biznes, premtojnё se ёshtё "the best"(mё i miri) nё kёtё fushё megjithese nuk ka shumё zhurmё dhe bujё pёr ta. Tё vendosёsh kush ёshtё mё i miri nё Shqipёri nё njё fushё tё caktuar ёshtё shumё e vёshtirё nё fakt ndaj, mbetet ta provoni JU dhe tё na thoni nё se ёshtё vёrtetё kёshtu. Nё fund tё fundit, jeni vetёm JU ekspertёt e cilёsisё. Pas shumё vendesh ku ju kemi cuar nё kёto muaj, keni krijuar njё ide pёr bizneset e shkёlqyera, bizneset e mira si dhe bizneset qё "nuk bёjnё".  

    

  Mos harroni tё jepni pershtypjet tuaja pas procedurave qё kryeni-Edhe njё vёrejtje e dhёnё sic duhet, do tё na ndihmojё NE ta bёjmё punёn tonё mё mirё, Bizneset tё pёrmirёsohen, korrigjohen dhe rriten si dhe JU tё merrni shёrbime gjithmonё e mё tё mira nё tё ardhmen.

Adresa e Biznesit
Parukeri Estetike Manjeza
Sheshi Wilson, tek Rreth-rrotullimi i Tiranes se Re Tirane

123 Pranon keto metoda pagesash