Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 800 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek800

Kjo oferte ka mbaruar!

34 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Kukulla pellushi pėr fėmijė me qėndisje tė dedikuar + Njė byzylyk pėr vajza tek Dyqani francez DMC 800L nė vend tė 1600L

Kukulla pellushi pėr fėmijė me qėndisje tė dedikuar + Njė byzylyk pėr vajza tek Dyqani francez DMC 800L nė vend tė 1600L
 • Kukulla pellushi pėr fėmijė me qėndisje tė dedikuar + Njė byzylyk pėr vajza tek Dyqani francez DMC 800L nė vend tė 1600L

  E mbani mend kur keni qenė tė vegjėl se sa tė rėndėsishme ishin kukullat? Mund tė kishit njė (disa kishin me dhjetėra) kukulla, por secila kishte rėndėsinė e tyre. Imagjinata shfrenohej pėr secilėn prej tyre, duke biseduar me to, duke u dhėnė gojė “mendimeve” tė tyre dhe duke bėrė njė bisedė vėrtet fantastike.
   

  Dhe vėrtet qė kukullat janė njė pjesė e rėndėsishėme e jetės sė fėmijėve. Ndaj sot pėrmes Dyqanit francez DMC ju ofrojmė kukulla (pellush) pėr fėmijė, qė pėr mė tepėr janė tė personalizuara, ēka do tė thotė qė nė gushoren e tyre mund tė qėndiset njė dedikim pėr fėmijėn tė cilit doni t’ia bėni dhuratė. 
  Gjithashtu, nė ofertė pėrfshihet edhe njė byzylyk dore pėr vajza, zgjedhje mes gjashtė dizenjove.
   
  Pėr kukullat nuk duhet tė keni asnjė frikė. Materiali ėshtė francez, shumė cilėsor dhe pėr mė tepėr ėshtė me mikrofibra kundėr alergjisė. Njė gjė e tillė i bėn kėto kukulla tė sigurta pėr fėmijėt qė mund tė jenė shumė tė ndjeshėm apo problematik pėrkundrejt materialeve tė ndryshme.
   
  Sa pėr Dyqanin francez DMC, ashtu si dhe mė parė, e dimė qė ju drejtojmė tek cilėsia franceze dhe si e tillė mendojmė qė ju kemi drejtuar tė bėni zgjedhjen e duhur pėr tė dashurit tuaj tė zemrės.

Adresa e Biznesit
Ide per Qendisje
Kryqezimi i Selvise, perballe shkolles "Siri Kodra"

123 Pranon keto metoda pagesash