Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 3800 Lek

Ulje Cmimi 81 %

Ti Kursen Lek15750

Kjo oferte ka mbaruar!

9 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Pėr njė fytyrė plot shkėlqim e pa rrudha, maska “Venom” nga “SkinChemist” 3800L nė vend tė 19550L

Pėr njė fytyrė plot shkėlqim e pa rrudha, maska “Venom” nga “SkinChemist” 3800L nė vend tė 19550L
 • Pėr njė fytyrė plot shkėlqim e pa rrudha, maska “Venom” nga “SkinChemist” 3800L nė vend tė 19550L

  “Nuk qesh shumė sepse kam frikė se mė krijohen rrudha dhe nuk i dua rrudhat” E keni dėgjuar ndonjėherė njė teori tė tillė? Qė ndoshta mund t’ju ketė bėrė tė shkoni para pasqyrės dhe tė numėroni tė gjitha rrudhat qė ju krijohen nė momentin qė qeshni. Dhe imagjinoni sa mund tė krijohen nė rast se qeshni me shpirt…
   
  Por sigurisht qė ndalimi i sė qeshurės mund tė shmangė disa rrudha (sepse mosha bėn punėn e vet mė shumė se e qeshura), por do t’ju largojė edhe gėzimin. Kėshtu qė pse tė mos qeshim sa mė shumė dhe sėrish tė ulim numrin e rrudhave nė fytyrė? Pėr kėtė ju ofrojmė produktet e “SkinChemists” dhe kėtė radhė maskėn shumė cilėsore “Venom”.
   
  Maska “Venom” ėshtė njė produkt tepėr hidratues pėr lėkurėn qė pėrmban pėrbėrėsin aktiv syn-ake, duke bėrė tė mundur largimin e rrudhave ndėrkohė qė hidraton duke i dhėnė lėkurės suaj njė shkėlqim dhe njė formė tė plotė, si dhe duke mbrojtur strukturėn qelizore tė lėkurės
   
  Pėr rezultate mė tė mira, pėrdoreni njė herė nė javė. Aplikojeni butėsisht nė fytyrė tė pastėr dhe tė thatė duke shmangur zonėn e syve dhe lėreni tė thahet. Mė pas shpėlajeni fytyrėn me ujė tė ngrohtė. Nėse keni lėkurė tė ndjeshme, ėshtė mirė qė tė aplikoni pak serum si test pas veshit 24 orė para se ta aplikoni plotėsisht.
   
  Dhe nė fund. Qeshni sa tė doni. Sepse ndonjė rrudhė tek-tuk edhe mund tė jetė ndėrsa qeshni, por e qeshura ju bėn aq tė bukur, sa kur ta kuptoni nuk do tė donit kurrė ta shmangnit!

Adresa e Biznesit
Skin Chemists
3-5 Cynthia St, Greater London N1 9JF, UK
www.skinchemists.com

123 Pranon keto metoda pagesash