Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 300 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek300

Kjo oferte ka mbaruar!

86 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L nė vend tė 600L.

Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L nė vend tė 600L.
 • Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L nė vend tė 600L.


  Nga puna nė kafe, nga kafeneja nė pub, nga Pube-t nė mėngjezore pėr tė mbledhur stomakun dhe nga njė herė, nga mėngjezorja direkt e nė pune prapė (ok, pak a shumė kėshtu). Nė ketė zinxhir shtėpija po zė gjithnjė e mė pak vend nė jetėn tonė-ėshtė kthyer pak a shumė nė njė hotel. Gjithsesi edhe nė ato pak orė qė flemė nė shtepinė tonė, do donim qė ajri tė mbante erė lulesh e kokėn ta mbėshtesnim nė jastekė tė pastėr ndaj, pak ndihmė pėr ta berė ketė nuk do ishte keq.

  Ne na duhej dėshpėrimisht pėr shtėpitė tona kjo ndihmė ndaj e kėrkuam dhe e gjetėm, pėr vehte dhe pėr JU. Ėshtė ALBPASTRIMI qė na ofroi bujarinė e rradhės me kėtė ofertė.
  E nisim me kolltuqet ketė herė: Njė Kolltuk( njė vendėsh, Dy vendėsh, apo Tre) ose kėnd a komplet kolltuqesh tė pastruara drejtpėrdrejt nė ambjentin tuaj (shtėpi ose zyrė) shpejt, me makineri profesionale dhe detergjentė tė aromatizuar dhe qė nuk ndryshojnė ngjyrėn e tapicerisė.
  Nėse ju duhet tė pastroni edhe tė tjera gjėra, kini parasysh qė me kėtė kupon pėrfitoni edhe tė drejtėn e 10% ulje pėr shėrbime tė tjera.

  ALBPASTRIMI ofron shumė sherbime te tjera: larje mbulesash lokali, restoranti, qylyma, perde, jorganė etj.
  Si dhe : pastrim ambjenti me punėtorė, larje dhe lucidim pllakash, larje xhamash, pastrim zyrash dhe lokalesh. Shėrbim ėshtė i garantuar e cilėsor dhe me pėrgjegjėsi pėr ambjente tė ndryshme si lokale, zyra shtėpi etj. 

Adresa e Biznesit
AlbPastrim
Rr e Kavajes, Condor Center, kati i trete.Tirane
www.alb-pastrim.com

123 Pranon keto metoda pagesash