Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1000 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1000

Kjo oferte ka mbaruar!

122 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Dhuroni dashuri pėrmes njė buqete lulesh + zbukuruese + dekorim + shėrbim taksi tek “Belfiore” duke filluar nga 1000L

Dhuroni dashuri pėrmes njė buqete lulesh + zbukuruese + dekorim + shėrbim taksi tek “Belfiore” duke filluar nga 1000L
 • Dhuroni dashuri pėrmes njė buqete lulesh + zbukuruese + dekorim + shėrbim taksi tek “Belfiore” duke filluar nga 1000L

  “Trėndafilat janė lulet e dashurisė. Bota i nderon prej shekujsh. Trėndafilat rozė janė pėr ata qė presin dhe shpresojnė nė dashuri. Trėndafilat e bardhė janė pėr dashurinė e humbur ose tė thyer, ndėrsa trėndafilat e kuq… Ah… trėndafilat e kuq janė pėr ata qė kanė triumfuar nė dashuri!”
   

  Si e ndjeni veten nė jetė? Tė trishtuar, me shpresė, triumfues? Njė lule ėshtė gjithnjė njė ide e mirė pėr tė respektuar njė njeri tė dashur, qoftė familjar apo mik juaji. Lulet nuk dėshtojnė!
   

  Por nėse dėshironi qė ndjenja juaj tė “pėrkthehet” nė mėnyrėn e duhur dhe t’i transmetohet njeriut tė dashur pikėrisht siē do tė donit ju, atėherė ne ju sugjerojmė dyqanin “Belfiore”, nė mėnyrė qė tė gjitha dėshirat tuaja tė mund tė pėrcillen drejtpėrdrejt nga kombinimi me shumė dashuri i ngjyrave dhe luleve.
   

  Nėse ju s’e dini, profesionistėt dhe ata qė i duan lulet e dinė kuptimin e gjithsecilės prej tyre, duke bėrė tė mundur kėshtu, qė njeriu qė do tė gjendet pėrballė njė tufe lulesh, tė mund tė ndiejė pikėrisht atė qė ju do tė donit t’i thonit ashtu nė heshtje.


  Sepse tek “Belfiore”, njė biznes me pėrvojė tepėr tė gjatė nė tregun e Tiranės, nuk bėhet thjesht “shitje lule”, por punohet me tepėr kujdes dhe me njė shpirt artistik. E nėse mendoni se nuk keni kohė mjaftueshėm apo se doni t'i bėni njė surprizė dikujt, atėherė nga biznesi ju ofrohet shėrbimi taksi pėr dhuratėn.
   
  Pra, nėse mendoni se tė dashurės, mikeshės, shoqes, nėnės, koleges i keni dhėnė dhurata mjaftueshėm, gaboni! 

  Njė lule ėshtė njė dhuratė qė nuk refuzohet asnjėherė dhe nė ēdo rast do tė keni njė falenderim zemre. Ndėrsa pėr ju, mjafton thjesht njė telefonatė!

Adresa e Biznesit
Belfiore
Rruga "Sami Frasheri", perballe Drejtorise se Policise,Tirane
www.belfiore.al

123 Pranon keto metoda pagesash