Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1900 Lek

Ulje Cmimi 52 %

Ti Kursen Lek2100

Kjo oferte ka mbaruar!

20 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Kurs kėrcimi tek DanceThon: Njė muaj abonim, Dy herė nė javė nga 90 minuta, Miks disiplinash (Salsa, Merengue, Bachata, Samba Cha Cha etj), Party nė fundjavė. 1900L nė vend tė 4000L

Kurs kėrcimi tek DanceThon: Njė muaj abonim, Dy herė nė javė nga 90 minuta, Miks disiplinash (Salsa, Merengue, Bachata, Samba Cha Cha etj), Party nė fundjavė. 1900L nė vend tė 4000L
 • Kurs kėrcimi tek DanceThon: Njė muaj abonim, Dy herė nė javė nga 90 minuta, Miks disiplinash (Salsa, Merengue, Bachata, Samba Cha Cha etj), Party nė fundjavė. 1900L nė vend tė 4000L


  Al Pacino me tangon e famshme tek “Arome gruaje”: Vėrtet ėshtė nė moshe tė madhe por, sigurisht qė nuk ėshte i verbėr dhe, nė fund tė fundit ėshte aktor Hollivudi. Edhe fundshpina e Jenifer Lopez ėshtė nje rast i vecanė. Sallat e mbushura plot me njerėz tė tė gjitha moshave nė lokalet e cmendura latine? E po kanė lindur latine fundja, nuk mund tė krahasohemi me ta. Vjenezėt kanė shekuj qė e praktikojne valsin, brazilianėt kanė lindur nėn tingujt e Sambas….po prindėrit tanė?? Hmmm….a nuk ju duket se kėto janė vec justifikime?
   
  Bėni dicka ndryshe sot. Jepini vehtes njė shans tė pėr ta provuar. S’ėshtė asnjeherė vonė tė “miqėsoheni” me ritmet duke bėrė njėkohėsisht ri-modelimin dhe tonifikimin e trupit. Jeni qė jeni, bėni edhe ca miqėsi te reja, ku i dihet… 
  Ftesa e rradhės ju vjen nga  DanceThon-Palestra mė e re e kėrcimit nė Tiranė.
  Njė muaj abonim nė njė klasė kėrcimi pėr FILLESTARE nė kėrcimet sociale: Salsa, Merengue, Bachata, Kumbia etj

  Trainuesit janė:

  -Artes Ferruni
  -Laidi Ferruni

  Tė dy kėta trainues janė profesionistė tė Dancit Sportiv, ZUMBA, kercimeve sociale etj, me eksperiencė trainimi si dhe pjesmarrje tė suksesėshme nė evente te ndryshme brenda dhe jashte Shqiperisė.

  Artes Ferruni: Profesioniste e Dancit Sportiv, trainuar pėr njė kohė tė gjatė jashtė Shqipėrisė (Slloveni, Mynih, Berlin etj), Antare e shkollave tė kėrcimit mė me emėr nė botė dhe studente private e disa prej kampioneve te botes.
  Ajo ka marre pjese ne shume aktivitete brenda dhe jashtė Shqiperisė pėrfshire disa Talent Show (gjeniu i vogel, Akademia e yjeve) ku eshte vleresuar maksimalisht.

  DANCETHON eshte klubi me i ri i kėrcimit nė Tirane. Me njė sipėrfaqe prej 180 m2, ambjente multifunksional dhe instruktore profesionistė tė trainuar nė disa vende tė botės pėr kėrcim, ZUMBA si dhe disiplina tė tjera, ky klub synon tė kthehet nė njė nga vendet me tė bukura tė mėsimit, fitnesit dhe argėtimit nė grup PER TE GJITHE.

Adresa e Biznesit
DANCETHON
Rruga "Reshit Petrela", Prane Stacionit te Trenit,Prane "Universitetit Medikadent", Tek pallati ku ndodhet "Pro Credit Bank"
www.zumba.al

123 Pranon keto metoda pagesash