Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1250 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1250

Kjo oferte ka mbaruar!

29 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Depilim total i trupit (krahė, kėmbė, sqetulla, bikini) OSE Depilim total dhe Pedicure tek parukeri “Dea”  duke nisur me 1250L nė vend tė 2500L

Depilim total i trupit (krahė, kėmbė, sqetulla, bikini) OSE Depilim total dhe Pedicure tek parukeri “Dea”  duke nisur me 1250L nė vend tė 2500L
 • Depilim total tė trupit (krahė, kėmbė, sqetulla, bikini) OSE Depilim total dhe Pedicure tek parukeri “Dea”  duke nisur me 1250L nė vend tė 2500L

  Edhe pak dhe do “zhvishemi”. Ardhja e verės patjetėr qė do tė na bėjė qė tė fillojmė tė veshim rrobat mė tė lehta, tė heqim xhupat e pantallonat dhe tė veshim fustanet apo bluzat me mėngė tė shkurtra, duke na bėrė qė tė nxjerrim nė pah lėkurėn tonė (dhe defektet tona te vogla nė fakt).

  Tė gjitha e dimė se ndihemi mė mirė nėse kemi njė lėkurė tė pastėr. Njė gjė e tillė do tė na bėnte tė vishemi pa frikė si tė duam, pa ēuar mendime tė tjera nėpėr kokė (Obobo si dukem!).
  Oferta e sotme jep njė ndihmė nga ato tė zakonshmet por, tė domosdoshmet.

  Estetikė-Parukeri “Dea” ofron pikėrisht njė shėrbim tė tillė nė kėto ditė tė para tė pranverės. Njė depilim tė plotė tė kėmbėve, bikinit, krahėve e sqetullave duke na bėrė tė ndihemi mė mirė, ndėrsa secila prej nesh e njeh ndjesinė e kėndshme kur nuk kemi nevojė tė fshehim kėmbėt pas pantallonave.

  Dhe sė bashku me kėtė ofertė, mund tė zgjidhni edhe trajtimin pedicure. 20 minuta kėmbėt nė hidromasazh, kripėra me minerale, pastrim kutikulash, xhel pastrues, vetėm pėr tė pėrmendur disa nga proceset e pedikyrit.
  Dhe, nė mos pėr t’i bėrė kėmbėt tė duken mirė, njė pedikyr bėhet edhe pėr njė relaks tė plotė tė trupit, duke qenė se njė masazh i tyre ndikon jashtė mase edhe nė qetėsimin e sistemit tonė nervor, duke na bėrė tė ndihemi mė mirė. 

  E kur ndihesh mirė, dukesh edhe mė e bukur!
  Nė fund tė kėtyre dy proceseve, pėrveēse-siē themi gjithnjė-kemi kursyer nga xhepi ynė, kemi edhe mundėsinė qė tė zgjedhim pa problem nė garderobėn tonė veshjet e lehta tė pranverės.

Adresa e Biznesit
Dea Estetike Parukeri
Rr. "Komuna e Parisit" "Hawai" pranƫ "Kristal Center" Kulla "A" Tiranƫ
www.estetikeparukeridea.123.al

123 Pranon keto metoda pagesash