Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 800 Lek

Ulje Cmimi 56 %

Ti Kursen Lek1000

Kjo oferte ka mbaruar!

181 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Thonj me xhel dhe tipse, dizenjo tė tė gjitha llojeve dhe ngjyrave tek Sallon SISSI me 800L nė vend tė 1800L

Thonj me xhel dhe tipse, dizenjo tė tė gjitha llojeve dhe ngjyrave tek Sallon SISSI me 800L nė vend tė 1800L
 • Thonj me xhel dhe tipse, dizenjo tė tė gjitha llojeve dhe ngjyrave tek Sallon SISSI me 800L nė vend tė 1800L


  Rutina tė vogla tė pėrmuajshme, tė lashta sa vetė bota por tė sofistikuara nė teknika nga dekada nė dekadė, bėjnė qė femra tė jetė ashtu sic e meriton, thuajse njė vepėr arti. 
  Njeriu mund dhe duhet tė kujdeset pėr pamjen dhe higjenen e tij edhe nė kushte shtėpie por, nė epokėn qė jetojmė, kur koha ėshtė e limituar dhe intensiteti i punės eshtė i madh, na duhet shpesh tė kėrkojmė ndihmėn e salloneve tė estetikės qė, pėr kėnaqėsinė tonė, e kanė rritur shumė gamėn e shėrbimeve tė tyre si dhe cilėsinė.

  Ajo qė propozon oferta e sotme ka tė bėjė me njė aspekt fare tė thjeshtė tė pamjes: Thonjtė.

  Njė proces i thjeshtė por, pėr shumė vetė i domosdoshėm tashmė: thonj me xhel dhe tipse ofrohet sot nga Sallon SISSI.

  Sigurisht qė cmimi i ulur deri ne limite jepet pėr t'ju dhėnė njė mundėsi tė hyni nė kėtė sallon. Ashtu si shumė nga ne qė ngrihen cdo mėngjes me mendimin pėr tė bėrė mė tė mirėn e mundėshme, edhe nė kėtė sallon, puna nis dhe mbaron me respektin pėr klientin.
  A do tė jetė kjo ofertė zgjedhja juaj?? A do tė kthehet ky Salon nė vendin  tuaj tė preferuar? Kjo mbetet pėr t'u provuar.

  Sido qė tė jetė, njė gjė nuk duhet harruar: rutina tė vogla por tė domosdoshme, mund ta bėjnė figurėn tonė mė tė pranueshme nė shoqėri dhe me apo pa xhel, nė Salone bukurie apo nė kushte shtėpie, thonjtė nuk duhen nėnvleftėsuar.

Adresa e Biznesit
Sallon Sissi
Rruga Ali Pashe Gucia Tirane

123 Pranon keto metoda pagesash