Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 3500 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek3500

Kjo oferte ka mbaruar!

10 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Vizitė inspektimi nė banesė dhe konsulencė pėr zgjidhjen e problemeve Arkitekturore me 3500L nė vend tė 7000L nga specialistėt e ARK-TEK Studio+30% ulje per sherbime(projekte) tė tjera tė porositura.

Vizitė inspektimi nė banesė dhe konsulencė pėr zgjidhjen e problemeve Arkitekturore me 3500L nė vend tė 7000L nga specialistėt e ARK-TEK Studio+30% ulje per sherbime(projekte) tė tjera tė porositura.
 • Vizitė inspektimi nė banesė ose biznes dhe konsulencė pėr zgjidhjen e problemeve Arkitekturore me 3500L nė vend tė 7000L nga specialistėt e ARK-TEK Studio+30% ulje per sherbime(projekte) tė tjera tė porositura.
   
  Duke ecur nė njė nga rrugėt kryesore tė Tiranės nė njė nga kėto ditė, dėgjuam njė fėmijė tė vogėl qė i thoshte nėnės sė tij: "...Unė dua tė rri gjithė ditėn pėrjashta sepse ka pemė me drita dhe ėshtė mė bukur se nė shtėpi". Me siguri, nėna do ketė menduar: Duhet tė bej dicka urgjent qė ta zbukuroj shtėpinė...
  Ndodh qė mėsohemi me ambjentin ku jetojmė ose punojmė dhe harrojmė qė, ndryshime tė vogla, lojra me ngjyrat dhe dritat ose edhe vetėm njė ndryshim i vendosjes sė objekteve, mundet tė krijojė atmosferė, ta bėjė shtėpinė tė gėzuar apo biznesin tonė tė suksesshėm. 
  Shpesh janė pikėrisht detajet qė bėjnė diferencėn.
   
  Oferta e sotme ka tė bėjė pikėrisht me kėtė: 
  Njė studio projektimi e suksesėshme, ARK-TEK na ofroi kortezinė e sotme: Njė zgjidhje praktike dhe njė cmim simbolik pėr njė shėrbim qė as nuk e kishim menduar qė ekzistonte-3500L pėr njė vizitė inspektimi dhe konsulencė direkt e nė shtėpinė, klubin apo ambjentin qė doni tė ndryshoni.

  Drejtuesja e ekipit tė ARK-TEK, Entela Koja, arkitekte dhe urbaniste me pėrvojė nė Shqipėri dhe jashtė saj, na sugjeroi opsionet qė kjo vizitė inspektimi pėrmban:
   
  Konsulencė pėr;
  -Dilema aredimi
  -Probleme zgjidhjesh planimetrike
  -Probleme inxhinjerike
  -Konsulencė lidhur me cdo gjė qė ka lidhje me interierin apo ambjentet jashtė
  -Probleme me kombinimin e elementėve, mobilim, ngjyra, veshje muresh etj.

  Pėr tė gjithė ata qė do arrijnė tė pėrfitojnė nga kjo ofertė dhe do kenė nevojė pėr shėrbime tė tjera, Ark-tek ofron edhe 30% ulje: Pėr projekte interieresh, projekte banese, Rikonstruksioni, Projekte tė sistemimit tė jashtėm etj.

Adresa e Biznesit
Ark Tek Studio
Rr. Qemal Stafa, P.132/2 Tirana
www.arktek-studio.com

123 Pranon keto metoda pagesash