Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1500 Lek

Ulje Cmimi 62 %

Ti Kursen Lek2500

Kjo oferte ka mbaruar!

125 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Masazh relaksues + Hedhje kupash (pėr lodhje ekstreme, tendosje ftohje muskulare etj) OSE + Scrub total trupi me grimca floriri tek BELLEZZA TROPIKAL 1500L nė vend tė 4000L

Masazh relaksues + Hedhje kupash (pėr lodhje ekstreme, tendosje ftohje muskulare etj) OSE + Scrub total trupi me grimca floriri tek BELLEZZA TROPIKAL 1500L nė vend tė 4000L
 • Masazh relaksues + Hedhje kupash (pėr lodhje ekstreme, tendosje ftohje muskulare etj) OSE + Scrub total trupi me grimca floriri tek BELLEZZA TROPIKAL 1500L nė vend tė 4000L


  Perceptimi mbi festat nё pёrgjithesi ёshtё krejtёsisht personal. Shumica e njerėzve gёzohen sepse marrin e japin: dashuri, dhurata, kohё, buzёqeshje dhe energji pozitive por, njё pjesё e jona pёrvec kёnaqёsisё, tendoset e shqetёsohet (a do tё bёjmё dot dhuratёn e duhur, a do  tё na mjaftojё koha dhe paratё pёr tё bёrё mё tё mirёn qё mundemi??)
  Njė tjetėr problem nė prag festash ėshte stresi dhe lodhja (pėrvec xhepave qė zbrazen intensivisht). 

  Keni dy zgjidhje: ose ta merrni lehtė dhe tė braktisni c'do gjė, tė merrni vendimin tė bėni sikur nuk e dini qė festat ekzistojnё dhe ti festoni njė herė tjetėr (athere kur ju vjen ju pёr mbarё dhe pjesё - pjesё) OSE, tė filloni tė pėrballeni me pėrgjegjėsitė duke i marrė punėt me rradhė dhe, t'ja dilni tė kėnaqeni.
  Nё ju kemi ndihmuar deri tani pёr dhuratat, drekёn ose darkёn apo daljen jashtё qytetit nё fundjavё. 
  Kjo ofertё qё ju propozojmё sot, ka tё bёjё me relaksin: trupor dhe mental. 

  Nje trajtim tejet shlodhёs dhe rigjenerues: Masazh relaksues tek Bellezza Tropikal.

  Ky trajtim shoqёrohet me njё trajtim tё dytё, pёrzgjedhje midis dy opsioneve:
  1-Nё se doni njё trajtim estetik bashkё me masazhin do tё merrni dhuratё Scrub me grimca Floriri pёr tё gjithё trupin.
  OSE
  2- HEDHJE KUPASH: Nё se keni lodhje tё madhe, tendosje apo kontraktime muskulare, ftohje, dhimbje tё tjera.

  Nё se mendoni se njё njeri i dashur ka nevojё pёr kёtё shёrbim, mund tё zgjidhni ta bёni dhuratё pёr t'i treguar se ka rendesi per ju.

  Nё se e ndjeni se e meritoni pak shlodhje e trajtim si shpёrblim pёr pёrpjekjet e lodhjen e pёrditёshme, ju inkurajojmё ta zgjidhni kёtё ofertё. 

  Njё trajtim i vehtes herё pas here, mund tё jetё stimuli i duhur pёr tё rinisur punёn mё me energji se mё parё.

Adresa e Biznesit
Bellezza Tropical
Bulevardi "Gjergj Fishta" P. 1/1 H.5. Prane Gjykates se Rrethit, tek Ish-Ekspozites Tirane

123 Pranon keto metoda pagesash