Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1100 Lek

Ulje Cmimi 52 %

Ti Kursen Lek1200

Kjo oferte ka mbaruar!

207 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Njė tufė Lulesh, kompozim me 5 trėndafila, 2 degė Zambakė aromatikė me 5 lule dhe mbushės floreale tek PARADISE GARDEN. 1100L nė vend tė 2300L

Njė tufė Lulesh, kompozim me 5 trėndafila, 2 degė Zambakė aromatikė me 5 lule dhe mbushės floreale tek PARADISE GARDEN. 1100L nė vend tė 2300L
14500 L
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 59%)

1700 L
Shiko

Jepini ngjyra pamjes suaj..

(- 51%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Shitje

(- 100%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 100%)

 • Njė tufė Lulesh, kompozim me 5 trėndafila, 2 degė Zambakė aromatikė me 5 lule dhe mbushės floreale tek PARADISE GARDEN. 1100L nė vend tė 2300L


  Lulet, ky simbol i pėrdorur qysh nė lashtėsi, ende vazhdojnė tė mbeten njė nga dhuratat mė tė ngrohta pėr tė shprehur dashurinė, mirėnjohjen, pasionin, respektin...


  Gjithkush e ka dhuruar tė paktėn njė herė njė lule, buqetė apo kompozim. Shumėkush e ka bėrė pjesė tė kulturės praninė e luleve nė tryezėn e pėrditshme por, sigurisht qė pjesa me e madhe e njerėzve e pėrdorin kėtė dhuratė me aromė e jetė pėr rastet e festave.

  Sot me kėtė ofertė ju sjellim njė buqetė lulesh nga "Paradise Garden": 5 trėndafila sipas pėrzgjedhjes suaj, dy degė zambakė me 5 lule me arome si dhe mbushėsit e zakonshėm tė buqetės dhe ambalazhet dekoruese.

     

  Kemi disa festa pėrpara dhe disa muaj pėr ta pėrdorur ofertėn ndaj, kjo dhuratė ju vjen e gatshme pėr t'ju ndihmuar tė zgjidhni njė nga dilemat e festave-dhuratėn me tė pėrdorur dhe mė tė pėlqyer. Kujdesuni tė bėni porosinė nė kohė tek biznesi dhe dhe nuk do keni nevojė tė humbisni kohė duke pritur.

Adresa e Biznesit
Paradise Garden
Rr. Perlat Rexhepi, Prane Fakultetit Juridik

123 Pranon keto metoda pagesash