Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1700 Lek

Ulje Cmimi 51 %

Ti Kursen Lek1800

Kjo oferte ka mbaruar!

16 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Mёso si do tё jetё Moti me preēizion ditё pas dite: 1700L nё vёnd tё 3500 pёr njё abonim njё vjecar (365 buletine moti) tek MeteoAlb

Mёso si do tё jetё Moti me preƧizion ditё pas dite: 1700L nё vёnd tё 3500 pёr njё abonim njё vjecar (365 buletine moti) tek MeteoAlb
 • Mёso si do tё jetё Moti ditё pas dite:1700L nё vёnd tё 3500 pёr njё abonim njё vjecar (365 buletine moti) tek MeteoAlb

  Dikur, barinjtё e vjetёr dilnin pas datёs 15 gusht nё majё tё Karaburunit, ndiznin njё cigare dhe  sipas mёnyrёs tё djegies sё hirit tё duhanit, pёrcaktonin motin ditё pas dite pёr tё gjithё vitin....pastaj, doli Google....

  Mbesat e barinjve, dalin tani mёngjeseve, tё sigurta.Ecin nё rruget plot diell me kёpucёt e tyre firmato, floket e sapo krehura nё sallone tё shtrenjta dhe...papritur fillon njё rrebesh qё u kushton sa rroga e muajit: kёpucet lagen, flokёt prishen, humori bie pёrtoke pikёrisht pёrpara intervistёs sё punёs ose mbrёmjes festive tё fund-vitit...
   
  TV-tё e gazetat japin motin c'do ditё sipas informacionit qё kanё(nё disa raste nga web-et pa pagesё). Sigurisht secili e jep nё mёnyrёn e vet. Besimi nё njё parashikim tё saktё ka rёnё deri nё ate pikё sa, njerzit thuajse nuk i ndjekin mё. 
  Kujt duhet t'i besojmё? 
   
  Ne po ju japim njё alternativё: MeteoAlb-njё Kompani qё ka kohё qё ka nisur tё ndertojё "emrin e mirё" dhe po ja del me sukses. 
   
  A ju ka shkuar ndonjeherё nё mёndje qё edhe mund ta merrni parashikimin e motit nё e-mailin tuaj madje edhe tё abonoheni pёr ta marrё kёtё shёrbim? Jo??!! As ne nuk na kishte shkuar deri para dy ditёsh kur njё lumё uji na detyroi tё ktheheshim nga rruga pikёrisht pranё "Tiranёs sё Re".
  Pikёrisht athere na u kujtua MeteoAlb dhe bёmё njё abonim njё vjecar madje nuk harruam tё marrim edhe njё ofertё PER JU: 1700L pёr njё vit abonim (365 buletine tё motit) nё vёnd tё 3500L
  Ja si nis parashikimi qё ata na dёrguan pёr ditёt nё vijim:  "Meteoalb parashikon mot kryesisht tё kthjellet ditёn e mёrkurё dhe tё Enjte ndёrsa tё premte dhe tё shtunё, vranёsira dhe reshje tё dendura shiu e dёbore do tё pёrfshijnё tё gjithё territorin Shqiptar. Debora parashikohet tё bjerё nё zonat malore qё shtrihen nё lartёsitё 900 metra, mbi nivelin e detit.
  Dita e diel dhe e hena nё vijim, do tё mbeten me vranёsira dhe reshje tё pakta shiu e dёbore nё zonat malore POR nuk do tё mungojnё edhe kthjellimet e herё pas hershme nё vёnd.
  Situata termike nё Shqipёri parashikohet me RENIE tё ndjeshme tё temperaturave gjatė fundjaves !"

  Le ta testojmё sё bashku saktёsinё e tyre :) Nё se na del i vёrtetё, pse tё mos ndihmojmё vehten duke mёsuar tё planifikojmё aktivitetet tona edhe nё bazё tё motit.

Adresa e Biznesit
MeteoAlb
Rr. Asmi Vokshi, P.33, Sh.2, Shtesa 1, pas Ministrise se Drejtesise, Tirane 042238422
www.meteoalb.com

123 Pranon keto metoda pagesash