Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 0 Lek

Ulje Cmimi 100 %

Ti Kursen Lek3000

Kjo oferte ka mbaruar!

20 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Zbavitu me kėrcim tek “Via Latina Dance Studio”: Njė muaj abonim / 2 herė nė javė pėr kėrcime nė grup (Latine, Standarte, etj), drejtuar nga instruktorė profesionistė me eksperiencė tė gjatė kėrcimi. 1500 L nė vend tė 3000 L

Zbavitu me kėrcim tek “Via Latina Dance Studio”: Njė muaj abonim / 2 herė nė javė pėr kėrcime nė grup (Latine, Standarte, etj), drejtuar nga instruktorė profesionistė me eksperiencė tė gjatė kėrcimi. 1500 L nė vend tė 3000 L
 • Nuk je i lumtur-Provo të kërcesh; Ndihesh vetëm - Provo të kërcesh; Ndihesh i/e dobët-Provo të kërcesh; Nuk ndihesh i/e bukur - Mëso të kërcesh; Nuk ndihesh gati të drejtosh - provo të gjesh një partner/e kërcimi; Nuk ndihesh i/e plotësuar - Shto kërcimin në jetën tënde…

   

  Në se të gjitha këto nuk të bindin, google search: Ndikimet e kërcimit mbi prodhimin e Endorfinës (hormoni i mirqenjes) dhe Serotoninës (hormoni i quajtur ndryshe “molekula e lumturisë”).


  Bashkohu tani me “Via Latina Dance Studio” për një muaj eksperiencë gëzimi!!   


   


   

Adresa e Biznesit
Via Latin Dance Studio
Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania

123 Pranon keto metoda pagesash