Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1750 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1750

Kjo oferte ka mbaruar!

11 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Masazh unisex relaksues 60 min tek Luna Piena pёr 1 ose 2 persona njeherёsh duke filluar me 1750 Lek ne vend tё 3500 Lek

Masazh unisex relaksues 60 min tek Luna Piena pёr 1 ose 2 persona njeherёsh duke filluar me 1750 Lek ne vend tё 3500 Lek
 • Oferta verore

   

  Masazhi relaksues stimulon dhe detoksifikon trupin, relakson tensionin e muskujve dhe pёrmirёson fleksibilitetin e mobilitetin, pёrmirёson posturёn, heq dhimbjet, redukton stresin dhe tё bёn tё ndjehesh i shlodhur dhe i shёndetshёm.

   

  Efekti tjetёr ёshtё ai estetik: Masazhi nxit qarkullimin e gjakut gjё qё con nё pёrmirёsimin e imperfeksioneve (celulit, strije, deformime) teksa vajrat esenciale zbusin dhe tonifikojnё lёkurёn.

   

   

  Ky lloj masazhi ёshtё njё terapi manuale dhe varjon nga presionet e lehta deri nё ato mё tё thella tё ushtruara nё faqet muskulare

  Shijojeni!

   

   

   

   

   

  Quhet Luna Piena.

  Ndryshe nga c’mund tё mendoni, nuk ёshtё hotel por, njё qendёr estetike ndryshe, me ambjente tё ndara pёr shёrbime e shlodhje. Kushtet janё fantastike dhe, cdo paisje ёshtё e “sapohapur nga qesja” :D

  Trajtim special, kushte bashkёkohore, privatёsi maksimale, paisje tё reja (higjenё e siguruar me filtra ekologjikё, antialergjike)... kёnaqesi!!!

Adresa e Biznesit
Luna Piena
Rr. Robert Shvarc, 28, Afer Qendres Kristal, perballe Hotel Mersā€™

123 Pranon keto metoda pagesash