Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1500 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1500

Kjo oferte ka mbaruar!

21 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Menu peshku tek Restorant Miramar pėr 2 vetė, 1500 L nė vend tė 3000 L

Menu peshku tek Restorant Miramar pėr 2 vetė, 1500 L nė vend tė 3000 L
 • Cmimi real:  3000 Lek

  Cmimi i ofertës: 1500 Lek
   

  Menyja:

   

  Burrata

  Sallate mix

  antipast me krudo

  Gotë vere 

  Uje  Restorant Miramar i hapur vetëm pak muaj më parë, por i klasifikuar menjëherë si ndër  më të spikaturit në Tiranë. Standarte të larta të shërbimit, peshk vetëm i freskët, aredim me shije dhe me vendndodhje në Qendër të Tiranës, pranë stadiumit Dinamo.
   


   


Adresa e Biznesit
Miramar
Rr. Muhamet Gjollesha, prane tribunes se stadiumit Dinamo

123 Pranon keto metoda pagesash