Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 2
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1500 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1500

Kjo oferte ka mbaruar!

9 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar: 60 min masazh relaksues tek Altado Healthcare me 1500 Lek nė vend tė 3000 lek

 60 min masazh relaksues tek Altado Healthcare me 1500 Lek nė vend tė 3000 lek
PB
1000L
Shiko

Vizitė e syve 1000 Lek nė ...

(- 50%)

1500 L
Shiko

Trajtim trupi 2 nė 1 tek ...

(- 67%)

 • Ju ftojmë të vizitoni Altado Healthcare.  

  Pranë ambienteve të kësaj qendre, 60' të shpenzuara do të jenë  të paharrueshme, si për  trupin  ashtu dhe për  mendjen tuaj . 

  Komoditeti i ambientit, atmosfera e krijuar nga peisazhet e natyrës dhe teknika që aty ofrohet, shërbimi që ofrohet prodhon vec siguri dhe optimisem.  

  Ju merrni inisiativën për ta  vizituar dhe do të bëhet e mundur që trupi juaj do shpërblehet siç i ka hije një Princi/Princeshe!​

  Masazhi - mënyra natyrale e përmiresimit dhe ruajtjes së shëndetit të mirë, 

  i cili përdor një varg  të lëvizjeve speciale sistematike mbi siperfaqen e trupit duke stimuluar fijet nervore ,

   liruar tensionin, larguar toksinat e dëmshme nga trupi , larguar dhimbjen dhe stresin . Relaxon 

  dhe permireson fluksin e energjisë dhe lëngjeve të trupit. Rrit elasticitetin e lëkurës, e ushqen

   atë , e bën më të shndritshme dhe të butë .   

  Fuqia shëruese e masazhit terapeutik ka lindur bashkë me njeriun dhe si e tillë ajo ekziston se 

  bashku me ne. ​

   

   

Adresa e Biznesit
Altado Healthcare
Rruga "Emin Harizaj", Mbrapa Unicoop, Zona Ali Demi, Tirane

123 Pranon keto metoda pagesash