Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 4800 Lek

Ulje Cmimi 52 %

Ti Kursen Lek5200

Kjo oferte ka mbaruar!

8 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Ulje e peshės, zvogėlim i perimetrit, trajtim anticelulit me 5 seanca (gjysma e poshtme e trupit): masazh, baltė + termokopertė te Shtėpia e Bukurisė Coco, 4800L nė vend tė 10000L.

Ulje e peshės, zvogėlim i perimetrit, trajtim anticelulit me 5 seanca (gjysma e poshtme e trupit): masazh, baltė + termokopertė te Shtėpia e Bukurisė Coco, 4800L nė vend tė 10000L.
 • Ulje e peshës, zvogëlim i perimetrit, trajtim anticelulit me 5 seanca (gjysma e poshtme e trupit): masazh, baltë + termokopertë te Shtëpia e Bukurisë "Coco"

   

  Bukuri, Qetёsi dhe Elegancё-janё kёto tiparet kyçe qё pёrbёjnё njё personalitet tё ekuilibruar.

  Nevoja pёr kujdes ndaj bukurisё nё ditёt e sotme po bёhet gjithnjё e mё shumё domosdoshmёri, nё pёrpjestim tё drejtё me ritmet nё rritje tё jetёs sё pёrditёshme.

   

  E ndёrsa kёrkesa pёr kёto shёrbime ёshtё nё rritje, gjithnjё e mё shumё rritet edhe ndёrgjegjesimi i njerëzve pёr tё kёrkuar cilёsi dhe profesionalizёm.

   

  Pikёrisht pёr kёto tipare flet oferta e sotme: Profesionalizёm, cilёsi, pёrgjegjёsi dhe etikё e lartё pune kombinuar me njё trajtim tё plotё tё pjesës më problematike të trupit (mes e poshtë) qё do tё pёrmirёsojё shumё koefidencёn tuaj

   

  Oferta ju con tek Shtëpia e Bukurisë COCO për një trajtim të trefishtë:

   

  1-Masazh specifik anticelulit

  2-Baltë me efekt tridimensional të linjës "Cosmethic"

  3-Saunë termike me Termokopertë

   

  Ky trajtim ju premton TRE efekte:

   

  1-Uljen në peshë

  2-Zvogëlim të perimetrit si dhe 

  3-Reduktim të ndjeshëm të celulitëve.

   

   

  Masazhi specifik anticelulit: 

   

  Shërben për të vënë në lëvizje linfën, si dhe për të aktivizuar mikroqarkullimin e gjakut, i cili sjell oksigjen dhe vlera ushqyese në lëkurë dhe thith toksinat per t'i nxjerrë ato jashtë. Gjithashtu, me manovra me presion më të thellë, kryen edhe "shtrydhjen" e qelizave dhjamore.

   

  Termokoperta: 

   

  Eshtë një saunë termike, e cila në më pak se gjysmë ore të bën të humbësh peshë  me një temperaturë që varion nga 50-75 gradë. Dizintoksikon trupin dhe shkrin dhjamrat e tepërta. Përshpejton Lipolizën (proces i shkrirjes së dhjamit tek barku, kofshët dhe krahët), përshpejton

  procese të metabolizmit, si dhe të funksionimit të stomakut, mëlçisë dhe aparatit tretës, largon stresin e përditshëm. Ka efekte pozitive në dhimbjet e muskujve dhe të acidit laktik, favorizon gjumin dhe rrit forcat e sistemit imunitar.

   

  Balta: 

   

  Trajtim tridimensional me linjën "Cosmethic". 

  Siç dihet, celulitet mund të jenë fibroze, të qullët, të mesëm dhe secilit i duhet dhënë trajtimi i duhur.  Në teknologjitë e fundit të produkteve kozmetike profesionale, trajtimet anticelulit janë shndërruar në trajtime spa. Pra, relaks, aspak të dhimbshme, nuk shkaktojnë as ipertemi e as hipotermi.

   

  Principet aktive që përdoren nëpër balta janë:

   

  Algat e njohura laminaria digitata, fucus vesiculosus dhe quercia marina që janë të pasura me proteina, mineral dhe oligoelemente, kripëra të detit të vdekur, çaj jeshil, kafeinë, vajra esencialë, ekstrakte të piperit të zi, eshina e rrush për forcimin e mureve të kapilarëve, rozmarinë dhe myshk i bardhë për tonifikim.

   

  Shtëpia e bukurisë "Coco" drejtohet nga Orjona Perjaku:

   

  Profesioniste e Dermo-estetikёs, ajo është shkolluar nё Itali (Venecia) fillimisht nё Estetikёn e pёrgjithshme dhe mё pas e specializuar nё dermo-estetikё.

  Pёrveç 5 viteve shkollim nё kёtё fushё ka edhe 10 vite eksperiencё nё qytetin e Venecias

  Pas disa vitesh nё qendra me emёr nё Shqipёri, tashmё ka hapur qendrёn e saj ku synon tё japё gjithçka di dhe do.

   

  Pёr Orjonën, estetika nuk ёshtё njё punё, por njё pasion.

Adresa e Biznesit
Shtepia e Bukurise CoCo
Pallatet 1 Maji, prane klinikes Austriake, Kati I

123 Pranon keto metoda pagesash