Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 700 Lek

Ulje Cmimi 56 %

Ti Kursen Lek900

Kjo oferte ka mbaruar!

51 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Provo sot njё mёnyre inovative tё pёrmirёsimit tё trupit me 20 minuta private fitness me BODY CODE (tashmё nё 11 pika nga Tirana nё Prishtinё) e barabartё me 8X45 minuta fitness tradicional. 700L nё vend tё 1600L

Provo sot njё mёnyre inovative tё pёrmirёsimit tё trupit me 20 minuta private fitness me BODY CODE (tashmё nё 11 pika nga Tirana nё Prishtinё) e barabartё me 8X45 minuta fitness tradicional. 700L nё vend tё 1600L
 • Aseti mё i cmuar nё kohёt e sotme ёshtё koha.

  Shprehja e kahershme "koha ёshtё flori" ёshtё sot mё aktuale se kurrё. Kjo sindromё mungese shfaqet qysh nё moshat e hershme. Pasojat: mungesё kohe = aktivitet i ulёt fizik = keqformime, obezitet, ulje tё rendimentit mental dhe fizik = apati = plakje e parakohshme = mungesё kohe (pёr tё shijuar jetёn).

   

  Pёrpara se tё kaloni nё depresion po ju japim dy lajme tё mira:

  -Lajmi i parё i mirё ёshtё qё jetojmё nё kohёn e revolucioneve teknologjike: ato qё dikur ishin fantashkencё, sot janё bёrё reale dhe na habisin.

  -Lajmi tjetёr i mirё ёshtё qё, duke qenё popull kurioz dhe qё kёrkon gjithmonё mё tё mirёn, dalin vazhdimisht "tё cmendur" qё riskojne duke i sjellё teknologjtё mё tё reja tek ne nё kohё reale.

   

  "Te cmendurit" e rradhёs (pas  123.al :) janё katёr profesionistё tё sportit me eksperiencё botёrore dhe tё kualifikuar maksimalisht qё kane guxuar tё sjellin njё teknologji fantastike tek ne.

  Katёr vite mё parё kur kjo teknologji ishte prezente nё vetem tre vende tё botёs, ata i dhanё mundёsi edhe Shqiptarёve me pikёn e parё hapur nё Tiranё.

  Tashmё, armata e specialistёve tё tyre (tё gjithё me master nё shkencat sportive dhe tё specializuar pёr teknologjinё) ka shkuar nё 52 vetё. Nё harkun e katёr viteve, pikat e Body Code janё shtuar nё 11 (Prishtina pёrfshirё)!!

   

  Pёr ata qe nuk e njohin kёtё kanё zgjedhur njё ofertё tё jashtёzakonshme: Teknologjia mё inovative e fitnesit prezantohet tek ju me njё provё (ju pёlqen ose jo, doni ta vazhdoni apo jo, kёtё vendoseni vetё).

   

  20 minuta fitness me BODY CODE=8X45 minuta fitness tradicional tek BODY CODE

   

  Bёhet fjalё pёr njё teknologji Gjermane inovative (prezente vetёm nё tre vende tё botёs), njё formё e re stёrvitore dhe revolucionare nё

  fushёn e fitnesit. Quhet Stёrvitja EMS (stimulim elektrik i muskujve) dhe ёshtё njё stimulim inovativ i muskujve.

  Studimet shkencore tё Universitetit Bayruth-Gjermani dhe tё shkollёs sportive profesionale Koln-Gjermani dёshmojnё efektivitetin e lartё tё saj:

  Janё tё mjaftueshme 20 MINUTA stёrvitje nё javё.

  Me 20 MINUTA stёrvitje nё javё, mund tё arrini aq shumё sa mund tё arrini me 8x45 minuta stёrvitje tradicionale.

   

  BODY CODE bazohet mbi kёtё metodё e cila tashmё ёshtё zbatuar nё astronautikё dhe nё mjeksinё sportive

   

  Ndihmon nё:

  -Ndёrtim tё masёs Muskulare

  -Pёrmisim nё Rezistencё,Shpejtёsi, Forcё

  -Reduktim i peshёs dhe dhjamit

  -Trajtim i Celulitit

  -Rritje e metabolizmit

  -Pёrmisim i dhimbjeve tё Kurrizit dhe pёrmirёsim i keqformimeve.

   

  Dorottya Nemeth (Kampione bote e fitnesit, njёkohёsisht dhe Miss Fitness of

  the world 2010) shprehet kёshtu nё lidhje me stёrvitjen EMS:

  "Stёrvitja EMS mund tё reformojё qёllimet e njerzve qё ushtrojnё aktivitet fizik me njё avantazh tё dukshёm krahasuar me absolutisht cdo sektor tjetёr tё fushёs sё fitnesit pasi stervitja EMS ёshtё njё zgjidhje e pёrkryer pёr tё plotёsuar nevojat reale tё moshёs moderne"

   

  Pyetja qё BODY CODE shtron ёshtё: PSE DUHET TЁ STERVITENI VAZHDIMISHT KUR, VETЁM 20 MINUTA NЁ JAVЁ JANЁ MЁ SE TЁ MJAFTUESHME?

   

  Te kene te drejte valle?? Kjo do provuar :)

   

   

   

   


   

  Pikat qe mund te frekuentoni:

   

  TIRANE 

   

  1🔸Tek Kopshti Botanik 
  2🔸Tek Rr. Barrikadave
  3🔸Zogu i zi (Përdallë hotel Doro)
  4🔸Stadiumi Dinamo (Pll. Melrose)
  5🔸Brryli (afër maternitetit të ri) 
  6🔸ish blloku, (afer AMI EVENT)
   

   DURRES 

   

  7🔸Durrës (pranë bashkisë)
   

   SHKODER 
  8🔸Shkodër (Sheshi Demokracia)
   

   PRISHTINE 
  9🔸Prishtinë (Përballë Aleancës)
   

   ELBASAN 
  10🔸Elbasan (Kryqezimi Dinamo)
   

   

   

Adresa e Biznesit
Body Code

www.bodycode.al

123 Pranon keto metoda pagesash