Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 500 Lek

Ulje Cmimi 83 %

Ti Kursen Lek2500

Kjo oferte ka mbaruar!

7 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Njė trajnim force dhe ekuilibri nga ORTEK: Njė muaj stėrvitje ne Tae Kwon Do me trajnerin e kampionėve Julian Caca. Tė gjitha moshat, tė gjitha nivelet. 500L ne vend te 3000 L.

Njė trajnim force dhe ekuilibri nga ORTEK: Njė muaj stėrvitje ne Tae Kwon Do me trajnerin e kampionėve Julian Caca. Tė gjitha moshat, tė gjitha nivelet. 500L ne vend te 3000 L.
 • Pse Taekwondo

  Sepse eshte nje sport qe con ne standarte te larta shendetin mental, ekuilibrin dhe inteligjencen. Ky sport ndihmon ndjeshem ne rritjen e disiplines dhe  sportivitetit dhe eshte njekohesisht argetues.

   

  Pse ORTEK

  Sepse ka një kombinim maksimal të vlerave: profesionalizëm, etikë e lartë pune, vazhdimësi, kushte shumë të mira dhe arritje të larta brenda një kohe të shkurtër.

  Edhe pse programet janë të bazuara në filozofinë dhe praktikën e taekwondo, aty gjithashtu edukohen dhe promovohen forma të tjera të arteve marciale, vetëmbrojtjes, arsimimit dhe mënyrave të jetesës të shëndetshme.

  Objektivi publik është i dyfishtë, pasi  taekwondo ofron shkëmbimin efektiv të ideve dhe kulturave, ndërsa sportistët mbështeten në çdo nivel ? nga ai fillestar deri tek konkurrenti elitë - si një mjet për të promovuar paqen dhe mirëkuptimin.

  Aktualisht kjo shoqatë ka këto arritje në arenën ndërkombëtare:

   

  1.Dy nënkampionë Evrope: Ronan Rexhmati dhe Astrit Rexhmati

  2.Një nënkampione Ballkani: Matilda Osmaj

  3.Dhjetëra medalje të tjera në kompeticione kombëtare dhe ndërkombëtare.

   

  Shoqata Sportive "Ortek" është e angazhuar gjithashtu që programet e saj të jenë të arritshme për të gjithë, pavarësisht nga statusi social-ekonomik.

Adresa e Biznesit
Shoqata Sportive Ortek
Rruga Irfan Tomini 2 Tirana 1020 , Albania (Ish stacioni fundit i Tiranes se Re, mbrapa Emporiki Bank)

123 Pranon keto metoda pagesash