Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 4000 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek4000

Kjo oferte ka mbaruar!

27 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Kurs individual pėr Piano pėr tė gjitha moshat dhe nivelet: Njė muaj, dy herė nė javė, pedagoge me eksperiencė tė gjatė (nė Shqipėri dhe jashtė), Metoda “Libri i artė pėr tastierė dhe piano” i George Palias Metodė qė siguron avancim tė shpejtė nė instrument. 4000L nė vend tė 8000L

Kurs individual pėr Piano pėr tė gjitha moshat dhe nivelet: Njė muaj, dy herė nė javė, pedagoge me eksperiencė tė gjatė (nė Shqipėri dhe jashtė), Metoda “Libri i artė pėr tastierė dhe piano” i George Palias Metodė qė siguron avancim tė shpejtė nė instrument. 4000L nė vend tė 8000L
 • E keni parasysh atë momentin kur, një miku juaj ju habit duke improvizuar një melodi në pianon e lokalit ku jeni mbledhur për një mbrëmje dhe papritmas ju duket më i bukur?

   

  Po ky nga doli - mendoni teksa (mbase) do të donit të ishit ju ai/ajo që i bie instrumentit...Pikërisht. Instrumentat e kanë këtë veti joshjeje!

  Nëse mendoni që është vonë për të nisur mësimin e instrumentit që është aq i vështirë (sidomos pianos), gaboheni. Ka metoda dhe pedagogë që e bëjnë të lehtë mësimin.

   

  Ajo që ju propozojmë sot me këtë ofertë është: Kurs individual për Piano për të gjitha moshat: Një muaj, dy herë në javë, pedagoge me eksperiencë të gjatë (në Shqipëri dhe jashtë), Metoda “Libri i artë për tastierë dhe piano” i George Palias Metodë që siguron avancim të shpejtë në instrument.

   

  Kozeta Spahiu

  -Mësuese piano me eksperiancë të gjatë, për të gjitha

  grup-moshat e interesuara.

  -Studiuar ne Liceun Artistik “Jordan Misja” dhe Institutin e Lartë të  Arteve

  -Eksperiencë pune në shkolla arti  në Shqipëri e Greqi (në disa shkolla private të Athinës) dhe si koncertmaestre po atje.

  -Prej vitesh pedagoge e pianos pranë Liceut Artistik “ Jordan Misja” në Tiranë.

   

  Mësimëdhënia e pianos bazohet në metodën shumë të sukseshme “ Libri i artë për tastierë dhe piano “ i profesorit George Palias, metode qe lehteson procesin e të mësuarit të instrumentit si dhe siguron avancim shumë më të shpejte se metodat e tjera.

Adresa e Biznesit
Kozeta Spahiu
Pazari i ri , pallatet SCA pallati i Mulleteve

123 Pranon keto metoda pagesash