Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 2000 Lek

Ulje Cmimi 60 %

Ti Kursen Lek3000

Kjo oferte ka mbaruar!

90 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Konsultė e plotė tek Qendra Profesionale Dietologjike Silhouette pėr zgjidhjen e dilemave tė peshės(mbipeshė, dobėsi e theksuar dhe probleme shėndeti me origjinė tė ushqyerit e gabuar)

Konsultė e plotė tek Qendra Profesionale Dietologjike Silhouette pėr zgjidhjen e dilemave tė peshės(mbipeshė, dobėsi e theksuar dhe probleme shėndeti me origjinė tė ushqyerit e gabuar)
 • 2000L nė vend tė 5000L pėr zgjidhjen e dilemave tė peshės(mbipeshė,dobėsi e theksuar dhe probleme shėndeti me origjinė tė ushqyerit e gabuar) tek Qendra Profesionale Dietologjike Sihouette

  Jeni tė lodhur nga dietat, lufta me rrobat qė herė bėhen tė ngushta e herė varen, keni probleme me pasqyrėn apo me fqinjėn llafazane tė cilės asnjėherė nuk i dukeni nė rregull? 
  Ju japim njė lajm tė mirė: kėto probleme i kanė absolutisht tė gjithė. Ndryshimi qėndron nė faktin qė, disa i marrin "lehtė" problemet e disa tė tjerė bien nė depresion, disa "kujdesen" duke provuar cdo lloj eksperimenti qė dėgjojne e disa tė tjerė, duke ju drejtuar profesionistėve e duke vendosur rregull nė jetėn e tyre.
  Ju japim njė kėshillė: Pėrpara se tė merrni inat me vehten, keni njė tjetėr mundėsi: filloni e mendoni pozitivisht dhe, nė se doni tė bėni ndryshim, nisni me njė akt dashurie ndaj vehtes: bėni nje prerje tė re flokesh, nisni pak fitnes dhe, filloni tė kujdeseni pėr mėnyren tuaj tė tė ngrėnit.

  Sot ju japim njė mundėsi pėr tė nisur ndryshimin me Ofertėn e rradhės: konsultė dietike me dietologen e njohur Enkeleda Ferollari, pėrcaktim i konstruktit dhe pėrbėrjes sė organizmit tuaj si dhe kėshilla tė personalizuara pėr dietėn tuaj nė vazhdim.


  Enkelejda Ferrollari: Nutricioniste, drejtuese e Qendres "Silohuette" Master Nderkombetar, Niveli i II "Nutrizione e dietetica", Universiteti i Ancones, Itali

  1-Vizitė dhe kėshillim dietik 
   
  Vizita kryhet nė dy faza: intervista dhe matjet. Intervista konsiston nė marrjen e historikut tė
  mbipeshės, te historikut tė zakoneve ushqimore, tė historikut shėndetsor nė lidhje me patologji tė ndryshme tė shoqėruara me mbipeshėn, etj.
  Matjet konsistojnė nė matjet antropometrike tė peshės dhe gjatėsisė dhe tė matjeve biometrike me anė tė Bio- Impendance Analyses (BIA), metodė me anė tė sė cilės analizojmė pėrbėrjen e trupit, sa masė dhjamore kemi nė pėrqindje dhe nė kilogramė, sa masė muskulore nė pėrqindje dhe nė kilogram, sa lėngje nė pėrqindje dhe nė litra, si dhe metabolizmin bazal dhe sasinė e energjisė ditore qė organizmi ka nevojė. Nga tė dhėnat e matjes ne konstatojmė sa kilogram masė dhjamore kemi mbi parametrat e shėndetshme 
  dhe sa kilogram mbipeshė duhet tė heqim.
   
  2. Dieta e personalizuar

  Mė pas, nė bazė tė tė dhėnave tė matjeve dhe tė vizitės sė kryer dietologja pėrcakton nevojėn pėr kalori ditore pėr rėnie nga pesha si dhe pėrcakton menunė pėrkatėse e cila ėshtė e personalizuar.
   
  3. Ndjekja e ecurisė sė programit.

  Por kontakti me "Silhouette" dhe me dietologen nuk pėrfundon me pėrgatitjen e dietės sė
  personalizuar. Qendra ju ndjek javė pas jave deri nė arritjen e objektivave tė peshės suaj tė
  shėndetshme.

  Nė se, nė vend tė pėrgatitjes prej jush tė dietės ushqimore, do tė vendosni tė porosisni pėr muajin pasardhės paketėn e personalizuar ushqimore tė pėrgatitur tek "Silohuette"  dhe tė sjellė nė shtėpi, zyrė ose kudo ku jeni, me marrjen e kėtij kuponi, do tė pėrfitoni 10% ulje.

Adresa e Biznesit
Silhouette
Rr. Lidhja e Prizrenit, Pallati i Ri, Ap.4/II, Kati IV, Tirane
www.siluet-dieta.com

123 Pranon keto metoda pagesash