Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1000 Lek

Ulje Cmimi 67 %

Ti Kursen Lek2000

Kjo oferte ka mbaruar!

145 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Njё muaj kurs kitare individuale ose nё grup tek Akademia Hollywood 1000 L nё vend tё 3000 L

Njё muaj kurs kitare individuale ose nё grup tek Akademia Hollywood 1000 L nё vend tё 3000 L
 • Njё muaj kurs kitare individuale ose nё grup tek Akademia Hollywood 1000 L nё vend tё 3000 L


  Njė instrument muzikor ėshtė si dashuria: S'ėshtė asnjėherė vonė pėr ta provuar. E ndersa instrumentat janė si njerzit, me pamje pėrmasa dhe "personalitet" tė ndryshem, Kitarra ėshtė mbase mė sensualja dhe njėkohėsisht mё me temperament nga tё gjitha.


  Kitarra ėshtė tepėr personale-ėshtė si njė partner/e besnike qė nuk tė braktis kurrė, nuk zė shumė vėnd, mund ta mbash nė krahė pa u lodhur dhe pa u mёrzitur kurrė...nė se e pėrkėdhel, kėndon me tinguj hyjnorė por edhe nė se e godet e gervish, tė pėrgjigjet sėrish me dashuri-kėtė herė tė egėr e tronditėse (tė llojit Heavy Metals)...


  Nė se ende dėsheroni njė "mёkat" si ky, ne ju "japim njė dorė" me njė ofertė fantastike nė njė vėnd tė gėzuar: Akademia Hollywood. 


  Si thoni pėr njė muaj abonim-me para xhepi, mund tė bėni njė provė-ėshtė kjo dashuri e pėrshtatėshme pėr ju apo jo?


  Akademi Hollywood ėshtė I vetmi institucion privat nė Shqipėri qė ofron kurse tė muzikės MODERNE dhe KLASIKE! Nė njė ambient nė qendėr tė Tiranės, Akademia HOLLYWOOD ofron ambientet e saj pėr tė gjithė Muzikantėt e ēdo niveli tė cilėt kanė dėshirė pėr tė zhvilluar teknikėn dhe muzikalitetin e tyre.


  Mendoni qė jeni tepėr tė rinj/tė vjetėr apo tė paditur pėr ta provuar kėtė?
  Lajmi i mirė ėshtė qė, tek kjo Akademi: Nuk ka rėndėsi mosha dhe as niveli juaj.  Rėndėsi ka Dėshira pėr tu MUZIKUAR! Bėhuni dhe ju sot pjesė e Akademisė HOLLYWOOD.

  Nuk dini ku tė praktikoni me instrumentin tuaj pasi keni marrė mėsim:

  Ambientet e Akademisė Moderne tė Muzikės HOLLYWOOD, mund tė merren me qera nga muzikantė tė cilėt duan tė bėjnė PROVA apo tė Studiojnė-200 LEK/ora pėr person
   

Adresa e Biznesit
Akademia Hollywood
Rruga Qemal Stafa nr 206 Tirane
www.akademiahollywood.com

123 Pranon keto metoda pagesash