Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 25000 Lek

Ulje Cmimi 51 %

Ti Kursen Lek26000

Kjo oferte ka mbaruar!

35 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Tenerife (Ishujt Kanarie), Spanjė| 7 Netė| Deri ne 4 persona Apartamente piktoreske, tė rrethuara nga parqe, fantastike pėr familje, grupe miqsh ose cifte.25000L nė vend tė 51000L

Tenerife (Ishujt Kanarie), Spanjė| 7 Netė| Deri ne 4 persona Apartamente piktoreske, tė rrethuara nga parqe, fantastike pėr familje, grupe miqsh ose cifte.25000L nė vend tė 51000L
 • Tenerife (Ishujt Kanarie), Spanjė| 7 Netė| Deri ne 4 persona Apartamente piktoreske, tė rrethuara nga parqe, fantastike pėr familje, grupe miqsh ose cifte.25000L nė vend tė 51000L  Imagjinoni njė resort pushimesh qė ėshtė vetėm 100 metra larg detit(oqeanit), me njė pamje tė mrekullueshme nga ballkoni, nė pjesėn e pasme ka male, rrethohet me parqe e pishina, fusha golfi dhe diell thuajse gjithe kohės(njė nga ishujt mė me diell nė Europė)-Ky ėshtė Royal Park Albatros i Tenerifeve, vendi qė kemi zgjedhur pėr ju kėtė herė.


  Njė nga resortet mė tė bukura tė ishujve Kanarie, tepėr i preferuar nga turistėt perėndimorė, sidomos ata Anglezė.


  I vendosur nė njė nga vendet mė tė qeta e tė bukura tė globit, nė perėndim tė ishullit, kjo rezidence ka 160 apartamente tė vendosura rreth njė pishinė tepėr tė madhe me kaskadė ujvarė dhe dhe kopėshte tropikale.


  Royal Park Albatros ėshtė baza perfekte pėr tė vizituar disa nga atraksionet mė tė famshme nė Tenerife: Loro Park, Jungle Park, Castillo San Miguel, Royal Delfin.


  Tė tjera atraksione turistike pėr t'u pėrmendur janė  Malet Anaga-rajoni mė i vjetėr nė Tenerife, Playa de las Americas, njė plazh i mrekullueshem vetėm 20 minuta larg resortit me makine ku ndodhet Siam Park, Parku mė i madh dhe mė i bukur akuatik nė Europė.  Pėr adhuruesit e natyrės ekstreme, ofrohen skena spektakolare tė malit mė tė lartė nė Spanjė dhe vullkanit nė tė-Mount Teide si dhe kodrat Los Gigantesm me pamjen e tyre qė tė le pa frymė...Hidhini njė sy tė vemendshėm web-it tė hotelit-ka informacion pa fund.


Adresa e Biznesit
Royal Park Albatros
UrbanizaciĆ³n el Guincho,Golf del Sur, San Miguel de Abona 38620 Tenerife (Canary Islands)
www.petcheyleisure.com

123 Pranon keto metoda pagesash