Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 3900 Lek

Ulje Cmimi 54 %

Ti Kursen Lek4500

Kjo oferte ka mbaruar!

12 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga Pastrim Kimik & Lavanderi “ARTI” me 3900L nė vend tė 8400L

Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga Pastrim Kimik & Lavanderi “ARTI” me 3900L nė vend tė 8400L
 • Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga Pastrim Kimik&Lavanderi “ARTI” me 3900L nė vend tė 8400L


  Nga puna nė kafe, nga kafja nė pub, nga Pube-t nė mėngjezore pėr tė mbledhur stomakun dhe nga njė here, nga mėngjezorja direkt e nė pune prapė (ok, pak a shumė kėshtu). Nė ketė zinxhir shtėpija po zė gjithnjė e mė pak vend nė jetėn tonė-ėshtė kthyer pak a shumė nė njė hotel. Gjithsesi edhe nė ato pak orė qė flemė nė shtepinė tonė, do donim qė ajri tė mbante erė lulesh e kokėn ta mbėshtesnim nė jastekė tė pastėr ndaj, pak ndihmė pėr ta berė ketė nuk do ishte keq:
  Ne na duhej dėshpėrimisht pėr shtepitė tona kjo ndihmė ndaj e kerkuam dhe e gjetėm, pėr vehte dhe pėr JU. Eshtė Pastrimi kimik lavanderi “Arti” qė na ofroi bujarinė e rradhės me kėtė ofertė.

  E nisim me kolltuqet ketė herė: Njė kėnd a komplet kolltuqesh tė pastruara drejtpėrdrejt nė ambjentin tuaj(shtėpi ose zyrė) shpejt, me makineri profesionale dhe detergjentė tė aromatizuar dhe qė nuk ndryshojnė ngjyrėn e tapicerisė.
  Nė se ju duhet tė pastroni edhe tė tjera gjėra, kini parasysh qė me kėtė kupon pėrfitoni edhe tė drejtėn e 10% ulje pėr shėrbime tė tjera.

  Pastrimi kimik lavanderi “Arti” ofron larje mbulesash lokali, restoranti, qylyma, perde, jorganė etj.
  Pastrim ambjenti me punėtorė. Larje dhe lucidim pllakash, larje xhamash, pastrim zyrash dhe
  lokalesh. Shėrbim cilėsor dhe me pėrgjegjėsi pėr ambjente tė ndryshme si Lokale, Zyra shtėpi
  etj. Marrim pėrsipėr larjen e tė gjithė garderrobės suaj tė rrobave me pastrim tė thatė (pastrim
  kimik) me transport falas. 

Adresa e Biznesit
Lavanderi Arti
PĆ«rballĆ« Maternitetit tĆ« ri “Koco Glozheni”

123 Pranon keto metoda pagesash