Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 38800 Lek

Ulje Cmimi 53 %

Ti Kursen Lek43700

Kjo oferte ka mbaruar!

16 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Njė udhėtim romantik nė Venecia: 2 netė pėr 2 persona nė njė dhomė dopjo superiore me mėngjes bufe,njė shishe Prosecco dhe njė pije mirseardhje pėrfshirė 38800L nė vėnd tė 82500L

Njė udhėtim romantik nė Venecia: 2 netė pėr 2 persona nė njė dhomė dopjo superiore me mėngjes bufe,njė shishe Prosecco dhe njė pije mirseardhje pėrfshirė 38800L nė vėnd tė 82500L
 • Njė udhėtim romantik nė Venecia: 2 netė pėr 2 persona nė njė dhomė dopjo superiore me mėngjes bufe,njė shishe Prosecco dhe njė pije mirseardhje pėrfshirė  38800L nė vėnd tė 82500L

  Kjo ofertė ju con nė qytetin qė "noton mbi ujė"-VENECIA. Njė udhėtim romantik vetėm pėr ata qė adhurojnė tė bukurėn :)
  Hotelin tuaj e kemi zgjedhur nė vendndodhje piktoreske tė quajtur Rio dei Tolentini, vetėm 3 minuta larg nga termionalet(stacionet) nė Piazza le Roma dhe 5 minuta larg nga Stacioni i trenave Santa Lucia.  Quhet Hotel Gardena dhe ndodhet nė zemėr tė Venecias
  Dhomat ofrojnė gjithė komfortin e mundshėm qė njė njeri mund tė dėshėroje dhe janė tė dekoruara me stil origjinal Venecian. Afresket Veneciane nepėr mure, krijojnė njė atmosferė shumė poetike. Cdo gjė, deri nė detajet mė tė imta nė kėtė hotel tė con mbrapa nė kohė epokėn e lulėzimit tė artit nė kėtė qytet. Eshtė njė nga hotelet me 3 yje mė tė vlerėsuar nė Venecia.  Nga dritarja mund tė shihni  Rio dei Tolentini, ndėrsa brėnda nė dhomė mbizotėron stili klasik i aredimit.  Niveli i komfortit dhe shėrbimit ėshtė nga mė tė lartėt nė Venecia-perfekte nė se shkoni me njė njeri tė vecantė.  Miqtė nė Hotel Gardena, kanė mundėsi tė pėrdorin nė cdo kohė Hollin, dhomėn e pėrbashkėt tė TV  si dhe Barin pėr tu relaksuar apo socializuar me tė tjerė.Mėngjesi ofrohet nė formė Buffet-i tė pasur, pėrzgjedhur duke ju pėrshtatur kėrkesave tė miqve tė akomoduar nė vite aty.  Shėrbimi nė recepsion ėshtė 24 orė, i kujdesshėm, tepėr profesional si dhe gjithmonė i gatshėm pėr t'ju dhėnė informacione tė vlefshme mbi vėndet qė mund tė vizitoni nė Venecia.

  Kjo ofertė ėshtė perfekte pėr ata qė duan njė kohė tė paharrueshme nė cift. 

Adresa e Biznesit
Gardena Venice
Santa Croce, 239
wwww.hotelgardenavenice.it/it/

123 Pranon keto metoda pagesash