Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 2800 Lek

Ulje Cmimi 60 %

Ti Kursen Lek4200

Kjo oferte ka mbaruar!

5 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Vizitė me mjek dermatolog italian, i specializuar pėr sėmundjet veneriane (SST) te “Blue Medical Center”, 2800L nė vend tė 7000L

Vizitė me mjek dermatolog italian, i specializuar pėr sėmundjet veneriane (SST) te “Blue Medical Center”, 2800L nė vend tė 7000L
 • Shėndeti mbi tė gjitha. E themi dhe e stėrthemi gjatė ditės dhe sigurisht qė asnjėri nga ne nuk e merr seriozisht njė gjė tė tillė. Sepse ka shumė gjėra qė mund tė na tėrheqin mendjen dhe qė na bėjnė qė shėndetin ta lėmė “pėrfund tė gjithave”. Pastaj, kujtohemi…!
   
  Klinika italiane “Blue Medical Center” vazhdon tė realizojė takime me mjekė tė huaj duke ju dhėnė mundėsinė qė tė zgjidhni mė tė mirėt pėr tė kuruar veten tuaj. Kėto ditė nė klinikė do tė keni mundėsi tė lini njė orar dhe vizitė me mjekun italian Roberto Stasi, dermatolog, i specializuar nė sėmundjet veneriane (sėmundjet seksualisht tė transmetueshme) veēanėrisht nė teknikat e pėrdorimit tė azotit tė lėngshėm, nė heqjen e verukeve etj.

   
  “Blue Medical Center” vjen tashmė me njė pėrvojė shumėvjeēare nė shėrbimin ndaj pacientėve dhe duke sjellė mjekėt mė tė mirė shqiptarė e tė huaj, duke ju dhėnė siguri pėr trajtimin e realizuar. Gjithashtu, ajo mban njė arkivė 5-vjeēare pėr t’ju dhėnė njė trajtim edhe mė tė mirė pėr gjithēka dėshironi. Nėse thoni se shėndeti ėshtė mbi tė gjitha, ndoshta ėshtė koha edhe t’i jepni rėndėsi fjalėve tuaja.

Adresa e Biznesit
Blue Medical Center
Rr. "Bardhyl" Nr. 99/101 Tirane
www.bmc.al/

123 Pranon keto metoda pagesash