Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 995 Lek

Ulje Cmimi 48 %

Ti Kursen Lek918

Kjo oferte ka mbaruar!

6 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Produkte tė kujdesit vetjak: pastė dhėmbėsh, xhel pėr depilim, bojė flokėsh, si dhe tampon te “Best Buy Drug Store”, 955L nė vend tė 1913L

Produkte tė kujdesit vetjak: pastė dhėmbėsh, xhel pėr depilim, bojė flokėsh, si dhe tampon te “Best Buy Drug Store”, 955L nė vend tė 1913L
14500 L
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 59%)

1700 L
Shiko

Jepini ngjyra pamjes suaj..

(- 51%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Shitje

(- 100%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 100%)

 • Ėshtė e tepėrt tė flasėsh pėr kujdesin vetjak. Tė thuash pėr shembull se dhėmbėt duhen larė pėrditė, se pėrzgjedhja e produkteve duhet tė jetė cilėsore apo se pamjes sė jashtme i duhet kushtuar vėmendje.

  Sot thjesht po ju tregojmė se ēfarė duhet tė pėrdorni kur bėhet fjalė pėr t’u kujdesur pėr veten.

  Oferta e sjellė nga “Best Buy Drug Store” nė Tiranė ju sjell 4 produkte tė rėndėsishme:
  1. “Signal” – kjo pastė dhėmbėsh mbron dhėmbėt nga kariesi, ka shije mente dhe ėshtė e pėrshtatshme pėr tė gjithė familjen. Ajo ėshtė e pasur me fluor.
  2. “Rilanja body”, xhel pėr depilim pėr lėkura tė ndjeshme me boronicė dhe kos (pėr femra)
  3. “Poly color”, bojė pėr flokė, pa amoniak (mund tė zgjidhni mes ngjyrave tė ndyshme)


  4. “Doucelyn”, tampon


  “Best Buy Drug Store”, i hapur para disa vitesh nė Tiranė, sjell produktet gjermane, duke ju siguruar cilėsinė. Nė tė mund tė gjeni produkte tė ndryshme (edhe tė tilla qė s’mund t’i gjeni diku tjetėr), me ēmime tė arsyeshme.

Adresa e Biznesit
Best Buy Drug Store
Rruga “Abdyl Frashėri”, 200m larg rreth-rrotullimit tė "Tiranės sė Re"

123 Pranon keto metoda pagesash