Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1800 Lek

Ulje Cmimi 55 %

Ti Kursen Lek2200

Kjo oferte ka mbaruar!

65 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Qetėsoni trupin tuaj me trajtime kineze: akupunkturė ose masazh kurativ Tui Na ose hedhje kupash te qendra “Dermovita”, 1800L nė vend tė 4000L

Qetėsoni trupin tuaj me trajtime kineze: akupunkturė ose masazh kurativ Tui Na ose hedhje kupash te qendra “Dermovita”, 1800L nė vend tė 4000L
 • “Sa do doja njė masazh kinez!” Ia keni thėnė ndonjėherė vetės apo tė tjerėve njė shprehje tė tillė kur jeni ndier shumė tė lodhur? Teknologjia e ditėve tė sotme na ka lehtėsuar shumė punė, por nga ana tjetėr ka bėrė qė njerėzit tė qėndrojnė pėr njė kohė shumė tė gjatė ulur e pėr rrjedhojė, tė kenė probleme qė lidhen sidomos me shtyllėn kurrizore.

  Zgjidhja vjen kėtė herė nga qendra “Dermovita” e cila ofron trajtime me masazhe tė ndryshme kineze: tu ina, akupunkturė ose hedhje kupash. Para se tė merrni vendimin, mė mirė tė keni disa njohuri pėr tė mirat e gjithsecilit prej kėtyre trajtimeve.

  Tė mirat e akupunkturės: 
  -Lehtėson dhimbjet e shpinės
  -Rrit efektshmėrinė e ilaēeve
  -Ndihmon tretjen-Ul efektet anėsore gjatė trajtimit me rreze
  -Largon dhimbjet e shpeshta tė kokės
  -Ndihmon nė uljen e peshės

  Tui Na ėshtė njė lloj masazhi qė shoqėrohet me akupunkturėn dhe masazhin me kupa. Pėrdor parimet bazė tė taoizmit kinez, si dhe tė arteve marciale, si tai ēia, qė kanalizojnė energjinė e brendshme dhe e pėrēojnė atė nė gjithė trupin, duke e qetėsuar trupin. E mira e kėtij masazhi ėshtė se pėrqendrohet nė njė problem specifik. Ėshtė shumė e mirė pėr uljen e dhimbjeve tė qafės, shpatullave, shtyllės, mesit, kėmbėve apo problemeve me kyēet. Tė mira tė tjera janė qetėsimi nė rastet e pagjumėsisė, dhimbjeve tė kokės apo frymėmarrjes e tretjes.

  Hedhja e kupave
  Zakonisht kjo metodė kombinohet me akupunkturėn, por mund tė pėrdoret edhe e vetme. Pėrdoret pėr tė luftuar dhimbjet e qafės, muskujt e ngrirė, ankthin, lodhjen, migrenėn, reumatizmėn, madje edhe celulitin. Ashtu si akupunktura, ajo ndjek linjat e meridianėve, duke ndjekur kėshtu linjėn nė tė cilėn rrjedh lirshėm energjia e jetės. Ky trajtim ėshtė i mirė edhe pėr mushkėritė.

Adresa e Biznesit
Dermovita Center
Rruga: Sami Frashƫri perballe "Juvenilja"

123 Pranon keto metoda pagesash