Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 3
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 6000 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek6000

Kjo oferte ka mbaruar!

147 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:DY dite relaksi total pёr DY vetё: DY netё akomodim, DY darka me ushqim tradicional, DY mёngjese tek S&B - Orikum me 6000L nё vёnd tё 12000L

DY dite relaksi total pёr DY vetё: DY netё akomodim, DY darka me ushqim tradicional, DY mёngjese tek S&B - Orikum me 6000L nё vёnd tё 12000L
 • DY dite relaksi total pёr DY vetё: DY netё akomodim, DY darka me ushqim tradicional, DY mёngjese tek S&B-Orikum me 6000L (12 000L pjestuar per DY)

  Erdhi koha qё tё zgjasim paksa pushimet, apo jo?? Moti do ngrohet sёrish dhe do duam tё sulemi pranё detit herё pas here, pёrpara se tё nisim pushimet e gjata.
  Sot kemi bёrё njё zgjedhje tё vecantё pёr ju miq tё qetёsisё dhe natyrёs, pёrgatituni. 
  Sё pari, shёnoni nё axhendё dy ditё e dy net pushim total, fusni nё cantё rrobat e banjёs (pёr nё det) e xhupat (pёr nё mal), si dhe rroba tё rehatёshme sportive.
  Nuk do ju cojmё nё njё hotel me pese yje kёtё herё dhe as me hidromasazh e sauna nё dhomё, pёrkundrazi. Yjet kёtё rradhё i kemi "nxjerrё" jashtё dhomёs sё hotelit. 
  Si ju duket Vlora pёr udhёtimin e rradhёs??


  Hoteli quhet S&B (3 yje) dhe ndodhet nё  Orikum, nё pikёn mё interesante tё kёtij vendi (ёshte aty njё lum, njё det, njё mal, plazhi dhe natyra e gjelbёr).
  Ajo qё ju premtojmё ёshtё: Gjumё nёn gurgullimёn e lumit tё Izvorit qё rrjedh pikёrisht nёn dritaren tuaj, cicёrimat e bilbilave tё
  korijeve qё ndodhen pranё, panoramёn e detit qё shihet nga ballkoni, ushqim tradicional dhe peshk Karaburuni, perime tё "bahces", pa kimikate, 2 darka me ushqim tradicional, nёn patronazhin e kryeguzhinjerit Sori(fitues i "BIG Brother 2").

  Gjithashtu, mund tё kёrkoni dhe do ju ofrohet ndihmё pёr cdo aktivitet shtesё qё mund tё doni tё organizoni jashtё hotelit: Vajtje nё Llogara, vizitё nё amfiteatrin e Orikut tё vjetёr, Kishёn e Marmiroit, apo vajtjen pёr njё drekё tё vecantё nё Tragjasin e vjetёr nga Agjensia Ocean Blu e cila ka pёrfaqsues nё Hotel.

Adresa e Biznesit
Hotel S&B
50 m larg nga Ura e Izvorit Orikum, Vlorƫ, Albania

123 Pranon keto metoda pagesash