Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 500 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek500

Kjo oferte ka mbaruar!

6 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Njė "aksion" pėr tė sistemuar rrobat e papastra: 50% ulje tek Pastrimi Kimik "LINDA" pėr Kostume (pėrfshirė kėmisha) 500L nė vend tė 1000L

Njė
 • Njė "aksion" pėr tė sistemuar rrobat e papastra: 50% ulje tek Pastrimi Kimik "LINDA" pėr Kostume (pėrfshirė kėmisha) 500L nė vend tė 1000L


  Ka disa "receta" pėr tė pėrballuar zemėrimin: Numėro deri nė dhjetė (ose deri nė 100 sipas rastit), gjej njė vend tė pėrshtatshėm ku mund tė nxjerrėsh inatin duke thyer tė gjitha shishet dhe kavanozat qė nuk tė duhen (kujdesu qė ti kesh lėnė menjanė mė parė pėr raste si ky), futu nė banjo dhe hakėrreju pasqyrės duke imagjinuar se ėshtė ai/ajo qė ju ka shkaktuar zemėrimin dhe pastaj dil sikur asgjė tė mos ketė ndodhur...nejse, tashmė cdokush e ka gjetur njė mėnyrė personale pėr ta bėrė kėtė. E rėndėsishme ėshtė qė, pėr tė mirėn e shėndetit, tė mos e mbani zemėrimin brenda :)

  Sot po ju sugjerojmė njė ofertė dhe njė biznes pėr tė lehtėsuar njė prej shkaqeve qė zėnė kohėn tonė pa tė drejtė dhe bėhet shkak pėr zemėrime tė kota me veten apo tė dashurin e zemrės-Rrobat dhe pastrimi i tyre.

  Ju prezantojmė me "Pastrimin kimik LINDA" dhe aktin e mirseardhjes qė ky biznes na ofron:

  Pastrim kimik me 50% ulje pėr:
  Kostume burrash ose Grash (deri tek kėmisha qė pėrdoret pėr kostumin); si dhe 10% ulje pėr cdo shėrbim tė dytė tė cfardolloji nė se shkoni me kuponin e ofertės.

  Duhet tė themi qė, kjo ofertė nuk vlen: Pėr tė apasionuarit pas punėve tė shtėpisė, pėr mamatė qė duan tė mėsojnė vajzat me punė(dhe bėjnė mirė), pėr ata qė kanė kohė tė lirė dhe nuk do donin ta shpenzonin atė vetėm duke parė telenovela...
  Kjo ofertė ėshtė vetėm pėr ata (si ne) qė shpenzojnė shuuuuuume kohė nė punė dhe i mbetet aq pak kohė e lirė sa i del vetėm pėr tė pirė njė kafe me miqtė, pėr tė kaluar kohė cilėsore me fėmijėt apo tė dashurit dhe pėr tė bėrė aq punė shtėpie sa, ti mbetet edhe fare pak pėr tė larė sytė dhe krehur flokėt para se tė shkojnė nė punė :)

Adresa e Biznesit
Pastrim Kimik "Linda"
Rr. Qemal Stafa", 50 m nga shkolla "Linkoln"

123 Pranon keto metoda pagesash