Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 1000 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek1000

Kjo oferte ka mbaruar!

8 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Trajtim fytyre pėr meshkuj dhe femra me maska Bio + masazh fytyre + dhuratė tek “Beauty Plus”, 1000L nė vend tė 2000L

Trajtim fytyre pėr meshkuj dhe femra me maska Bio + masazh fytyre + dhuratė tek “Beauty Plus”, 1000L nė vend tė 2000L
14500 L
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 59%)

1700 L
Shiko

Jepini ngjyra pamjes suaj..

(- 51%)

7500 L
Shiko

Trajtim i Plote Estetik

(- 67%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Shitje

(- 100%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 100%)

 • Trajtim fytyre pėr meshkuj dhe femra me maska Bio + masazh fytyre + dhuratė tek “Beauty Plus”, 1000L nė vend tė 2000L

  Keni filluar tė mendoni se dielli i nxehtė i kėtyre ditėve (pavarėsisht disa ndėrprerjeve tė ēuditshme me bubullima) ka njė ndikim jo vetėm nė humorin, por edhe nė fytyrėn tuaj ? Ndoshta pėr shkak tė dritės arrini tė vini re mė tepėr tharjen e lėkurės e tek-tek rrudhat qė kanė filluar tė krijohen. Sigurisht nuk ėshtė koha qė tė ndaloni emocionet pėr tė mos iu shtuar vijat e fytyrės. Ne ju sugjerojmė diēka mė efektive dhe mė tė shėndetshme pėr fytyrėn tuaj: Njė trajtim me maskė bio tek "Beauty Plus".
   
  Dhe mos e keqkuptoni, kur themi maskė bio nuk e kemi fjalėn pėr ato maskat e blera nėpėr dyqane qė kanė vulėn "bio" sipėr. Bėhet fjalė pėr njė pėrgatitje pėr lėkurėn tuaj me tė gjithė pėrbėrėsit bio, pėrpara syve tuaj. Kėshtu qė ju mund tė jeni tė sigurtė pėr atė qė ju vihet nė fytyrė. Profesionistet e "Beauty Plus" realizojnė maska me produkte: ajkė qumėshti, vezė, limon, kastravec, mjaltė, vaj ulliri, vaj bajamesh, kivi etj.
   
  Fytyra juaj do tė trajtohet me avull pėr hapjen e poreve, mė tej me skrab pėr tė pastruar papastėrtitė e pastaj do tė pėrdoret maska bio, pėrgatitjen me kujdes tė sė cilės ju do ta keni parė vetė. Gjithashtu, kujdesit pėr fytyrėn do t'i shtohet edhe njė masazh, i cili do tė mund tė qetėsojė tė gjithė muskujt e fytyrės, duke i larguar ravijėzimet e saj dhe duke ju bėrė qė butėsia tė fitojė terren. Gjithashtu, salloni "Beauty Plus" ofron si dhuratė njė stilim vetullash.
   
  Pėr mė tepėr, shėrbimi ofrohet pėr meshkujt dhe pėr femrat, kėshtu, ndoshta ėshtė koha qė kėtė herė, tė merrni edhe miqtė tuaj pėr dore.
   
  Sallon “Beauty Plus” vjen tek ju me njė ambient tė kėndshėm pėr syrin, duke ju lėnė tė keni privatėsinė tuaj nė ēdo gjė qė bėni. Nėse zgjidhni tė kuroni duart, do tė keni ndarjen e veēantė, nėse zgjidhni tė bėni flokėt, dikush tjetėr do tė merret me ju nė njė tjetėr ambient. E njėjta gjė nėse vendosni qė tė bėni depilim apo diēka tjetėr. Pėr ēdo proces qė ju zgjidhni, do tė keni njė specialiste nė dispozicion.

Adresa e Biznesit
Beauty Plus
Rr. "Muhamet Gjollesha", Posta nr.8, 100m nga sheshi "Wilson", Tirane

123 Pranon keto metoda pagesash