Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 2000 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek2000

Kjo oferte ka mbaruar!

14 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Terapi fytyre me helm gjarpri pėr rrudhat + Trajtim me ēokollatė + Masazh fytyre + Dhuratė stilim vetullash te “Perfect Lady”, 2000L nė vend tė 4000L

Terapi fytyre me helm gjarpri pėr rrudhat + Trajtim me Ƨokollatė + Masazh fytyre + Dhuratė stilim vetullash te “Perfect Lady”, 2000L nė vend tė 4000L
 • Terapi fytyre me helm gjarpri pėr rrudhat + Trajtim me ēokollatė + Masazh fytyre + Dhuratė stilim vetullash te “Perfect Lady”, 2000L nė vend tė 4000L

  U krijua edhe njė “e bekuar” rrudhė nė ballė, pa numėruar ato tė voglat anash syve dhe pa pėrmendur ato nė anė tė buzėve... Epo, nuk duhet tė qeshėsh shumė se tė shtohen rrudhat, por edhe serioze s'mund tė rrish se s'tė bėn mirė pėr shėndetin. Por edhe e re duhet tė dukesh pavarėsisht viteve qė ke nė kurriz dhe rrudha s'duhet tė kesh, se nuk ėshtė “nė modė”.

  Ja qė nė ditėt e sotme e ashtuquajtura modė na dikton mėnyrėn e jetesės dhe shpesh “na e ha shpirtin” me tė gjitha kėrkesat pėr tė qenė gjithnjė tė pėrsosura dhe me ēdo “qime” nė rregull. Fatmirėsisht ka zgjidhje edhe pėr njė gjė tė tillė.

  Sė fundmi, tė gjitha kompanitė e njohura kozmetike po trumbetojnė me tė madhe efektin e helmit tė gjarprit kundėr rrudhave, njė trajtim qė po lufton edhe botoksin, duke lehtėsuar kėshtu “xhepat” dhe duke i bėrė njerėzit tė ndihen mė mirė pa ndėrhyrje kirurgjikale. Njė trajtim tė tillė nė Tiranė, pėr fat tė mirė, e sjell salloni i bukurisė “Perfect Lady”. 

  Nė ofertėn e saj tė fundit qė vjen si njė paketė, ju do tė keni: terapi fytyre me helm gjarpri pėr rrudhat, trajtim me ēokollatė pėr lėkurė tė yndyrshme, lėkurė tė thatė, pėr heqjen e pikave tė zeza etj, masazh fytyre dhe nė fund, dhuratė ju ofrohet njė stilim vetullash.

  Kėshtu do tė keni mundėsi qė tė kėnaqeni me njė lėkurė tė butė tė fytyrės suaj, ku salloni premton qė nė seancėn e parė ju tė keni njė ulje tė dukshme tė numrit tė rrudhave, mė pas trajtimi pėr fytyrėn dhe problemet qė mund tė keni i shoqėruar nė fund me njė masazh (kėtė nuk duhet ta neglizhoni aspak, pasi ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr qetėsinė tuaj). 

  Mos harroni qė salloni “Perfect Lady” vjen nė Tiranė sė fundmi me risitė mė tė shumta nė fushėn e kozmetikės. Sado tė panjohura t'ju duken kėto shėrbime, ne ju sugjerojmė tė bėni njė kėrkim nė internet. Do tė shihni qė do tė mbeteni tė kėnaqur nga tė rejat mė tė fundit tė shkencės lidhur me bukurinė tuaj.

Adresa e Biznesit
Perfect Lady
Rr."Myslym Shyri", kati 2-tƫ mbi "Penelope", Tiranƫ

123 Pranon keto metoda pagesash