Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 3300 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek3300

Kjo oferte ka mbaruar!

62 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:2 ditė + 1 natė nė Thethin e bukur me mėngjes, drekė dhe darkė nė cadėr OSE nė shtėpi karakteristike prej guri  me Albania-Explorer, duke nisur nga 3300L nė vend tė 6600L personi.

2 ditė + 1 natė nė Thethin e bukur me mėngjes, drekė dhe darkė nė cadėr OSE nė shtėpi karakteristike prej guri  me Albania-Explorer, duke nisur nga 3300L nė vend tė 6600L personi.
 • 2 ditė + 1 natė nė Thethin e bukur me mėngjes, drekė dhe darkė nė cadėr OSE nė shtėpi karakteristike prej guri  me Albania-Explorer, duke nisur nga 3300L nė vend tė 6600L personi.

  Kur themi “udhėtim”,  kemi menjėherė atė ndjesinė e njė vendi tė qetė, qė tė kėnaq dhe ku mund tė kesh pėrvoja tė reja.  Tani nė verė - edhe pse moti po loz me ne - mendimi mė i pėrhapur nė mendjet e njerėzve ėshtė vajtja diku ku mund tė gjesh pak freski. Largojeni mendjen nga deti, nuk po flasim pėr tė kėtė radhė. 
  Ajo qė ju propozojmė ėshtė njė udhėtim turistik malor nė njė nga parqet mė tė bukur kombėtar tė Shqipėrisė: Thethin.  E pėlqen apo jo turizmin malor, Thethi tė ngulitet nė kujtesė dhe tė kesh gjithmonė dėshirėn pėr t’u kthyer.


  Dhe pikėrisht pėr nė Theth kemi sot njė ofertė:

  Opsioni i parė: 2 ditė + 1 natė kupėrfshihen ( fjetja nė cadėr +  mėngjes + drekė + darkė).  Do tė jeni tė akomoduar nė njė ambjent tė rrethuar dhe tė sigurt, ku do tė keni mundėsinė e pėrdorimit tė tualetit dhe tė ujit tė ngrohtė. Cmimi: 3300L nė vend tė 6600L pėr person.

  Opsioni i dytė:  2 ditė + 1 natė. Fjetje nė shtėpi karakteristike prej guri + mėngjes + drekė + darkė, me tė njėjtat facilitete tė pėrdorimit tė tualetit dhe ujit tė ngrohtė. Cmimi: 4400L nė vend tė 8800L


  Dhe nėse keni dėshirė qė kėtė udhėtim ta bėni edhe mė tė bukur, mund tė organizoheni njė grup deri nė 20 persona dhe tė fitoni kėshtu guidėn falas nga Agjensia. Ndėrsa nė darkė, tingujt e kitarės dhe njė grup i ulur anės zjarrit do tė plotėsonin kornizėn e njė udhėtimi tė paharrueshėm.


  Nė kėtė ofertė nuk pėrfshihet transporti, por pėr grupe me mbi 9 persona, transporti  mund tė organizohet nga Agjensia me pagesė extra 2200L vajtje-ardhje pėr person.

  Pikat ku mund tė kėnaqeni nė Theth:

  Banorėt janė mikpritės dhe zakonisht ata mund t’ju shoqėrojnė edhe pėr nė pikat mė tėrheqėse.
  Kėshtu, ndėrsa shkoni pėr nė ujvarėn e Thethit (e cila ėshtė 30 metra e lartė), do tė kaloni edhe nėpėr kanion. Tė dyja kėto pika kanė njė bukuri pėr t’u admiruar.

  Gjithashtu nė Theth mund tė gjeni Kullėn e Ngujimit, si dhe kishėn, tė dyja shumė tė njohura.
  Ndėrkohė qė rruga pėr nė Syrin e Kaltėr (po, edhe Thethi ka njė sy tė kaltėr) ėshtė mė e gjatė dhe duhet tė pėrgatiteni mirė pėr njė udhėtim. Gjithsesi, rruga pėr atje ėshtė e shenjuar dhe ndėrsa ecni do tė keni mundėsinė edhe tė laheni (sigurisht nėse zgjidhni tė udhėtoni nė ditė me diell). 
  Syri i Kaltėr ėshtė vėrtet njė vend qė do t’ju mahnisė dhe ku ju kėshillojmė tė kini kujdes, sepse uji ėshtė tepėr i ftohtė.


  Thethi ėshtė njė fshat me njė bukuri tė rrallė nė komunėn Shalė nė rrethin e Shkodrės.

  Ai gjendet 172 kilometra larg Tiranės, nga tė cilat, 148 kilometra janė tė asfaltuara, ndėrsa 24 kilometrat e fundit janė tė paasfaltuara. Lugina e lartė e Thethit ėshtė njė nga zonat mė tė veēanta tė turizmit malor shqiptar, nga mė tė pėrmendurit edhe nga tė huajt. Nė zemėr tė alpeve  veriore, mes shkėmbinjeve historik, gjelbėrimit verbues dhe burimeve tė kristalta kjo luginė e rrallė figuron rreth 900 metra mbi nivelin e detit.

  Bukuritė e papėrsėritshme tė kėtij fshati malor nė zemėr tė Alpeve shqiptare, e bėjnė Thethin qė tė zėrė njė vend tė rėndėsishėm nė natyrėn dhe turizmin shqiptar. Duke u nisur nga veēoritė e tij dhe nga vendndodhja pranė kufirit, Parku Kombėtar i Thethit ėshtė propozuar qė tė jetė pjesė e njė parku ndėrballkanik tė quajtur Parku i Paqes, ku tė pėrfshihen territore edhe nga Kosova dhe Mali i Zi.

Adresa e Biznesit
Albania Explorer
Bulevardi 'Bajram Curri', P. 1 Maj, 3/24 pĆ«rballĆ« 'GjykatĆ«s sĆ« Rrethit',TiranĆ«.

123 Pranon keto metoda pagesash