Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 2
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti

Pagesë tek biznesi

Merr Kuponin

Metodat e Pageses

Pagese me Karte
Dyqane Partnere
Pagese me Korrier
Pagese me Banke

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen 1500 Lek

Kjo oferte mund te porositet edhe per

75 16 28

ore min sek

10

Kupone tė porositura!

Na ndiqni nė Facebook...

Oferta e Sotme: Zbavitu me kėrcim tek “Via Latina Dance Studio”: Njė muaj abonim / 2 herė nė javė pėr kėrcime nė grup (Latine, Standarte, etj), drejtuar nga instruktorė profesionistė me eksperiencė tė gjatė kėrcimi. 1500 L nė vend tė 3000 L

PB

PAGESE TEK BIZNESI


 • Nuk je i lumtur-Provo të kërcesh; Ndihesh vetëm - Provo të kërcesh; Ndihesh i/e dobët-Provo të kërcesh; Nuk ndihesh i/e bukur - Mëso të kërcesh; Nuk ndihesh gati të drejtosh - provo të gjesh një partner/e kërcimi; Nuk ndihesh i/e plotësuar - Shto kërcimin në jetën tënde…

   

  Në se të gjitha këto nuk të bindin, google search: Ndikimet e kërcimit mbi prodhimin e Endorfinës (hormoni i mirqenjes) dhe Serotoninës (hormoni i quajtur ndryshe “molekula e lumturisë”).


  Bashkohu tani me “Via Latina Dance Studio” për një muaj eksperiencë gëzimi!!   


   


   


Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania

123 Pranon Keto Metoda Pagese

Blej Tani

Mësime Kërcimi tek “Vi...