Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 2
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti

Pagesë tek biznesi

Merr Kuponin

Metodat e Pageses

Pagese me Karte
Dyqane Partnere
Pagese me Korrier
Pagese me Banke

Ulje Cmimi 70 %

Ti Kursen 14000 Lek

Kohė e limituar

14

Kupone tė porositura!

Na ndiqni nė Facebook...

Oferta e Sotme: DY vetė 4 orė privatėsi dhe relaks tek Luna Piena: Minipishine, Sauna Tajlandeze, Vaskė hidromasazhi, Masazh relaksues 30'pėr sejcilin person, 1 shishe vere + fruta, shtrat Baldachino (i rrethuar me tyl) 6000 Lek nė vend tė 20.000L

PB

PAGESE TEK BIZNESI


 • Sa tё lodhur  e tё stresuar jeni kohёt e fundit?

  Sa kohё keni qё nuk kaloni orё cilёsore me njerzit e dashur (bashkёshortё, tё dashur, mikesha, prindёr)??

   

  Sot ju propozojme njё ditё cilёsore nё njё qendёr tepёr interesante tё sapohapur!

   

  Quhet Luna Piena.

   

  Ndryshe nga c’mund tё mendoni, nuk ёshtё hotel por, njё qendёr estetike ndryshe, me ambjente tё ndara pёr shёrbime e shlodhje. Kushtet janё fantastike dhe, cdo paisje ёshtё e “sapohapur nga qesja” :D

   

  Trajtim special, kushte bashkёkohore, privatёsi maksimale, paisje tё reja (higjenё e siguruar me filtra ekologjikё, antialergjike)... kёnaqesi!!!

   

  E vecanta e kёsaj oferte (dhe kёsaj qendre) ёshtё qё, pёrvec cmimit bujar pёr shumё shёrbime njёherёsh, ju ofron edhe mundёsinё e pushimit (pёr 4 orё ) nё njё shtrat fantastik rrethuar me perde  pёr dy vetё. Tek koka e shtratit do tё keni njё shishe vere Italiane, zbukurime me qirinj dhe petale trendafili

  Atё 4 orёsh, e gjithё qendra do jetё e juaja (private)!!!


  Dhe tani ne kёtё stinё, ah??


Rr. Robert Shvarc, 28, Afer Qendres Kristal, perballe Hotel Mers?

123 Pranon Keto Metoda Pagese

Blej Tani

4 orë të magjishme p&e...