Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 10
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti

Plotėsoni tė dhėnat pėr blerjen tuaj

 

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen 1500 Lek

Kohė e limituar

20

Kupone tė porositura!

Na ndiqni nė Facebook...

Oferta e Sotme: Menu peshku tek Restorant Miramar pėr 2 vetė, 1500 L nė vend tė 3000 L

Pagesė E SHPEJTĖ |

ME SHUME INFORMACION


 • Cmimi real:  3000 Lek

  Cmimi i ofertës: 1500 Lek
   

  Menyja:

   

  Burrata

  Sallate mix

  antipast me krudo

  Gotë vere 

  Uje  Restorant Miramar i hapur vetëm pak muaj më parë, por i klasifikuar menjëherë si ndër  më të spikaturit në Tiranë. Standarte të larta të shërbimit, peshk vetëm i freskët, aredim me shije dhe me vendndodhje në Qendër të Tiranës, pranë stadiumit Dinamo.
   


   Rr. Muhamet Gjollesha, prane tribunes se stadiumit Dinamo