Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 10
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti

Plotėsoni tė dhėnat pėr blerjen tuaj

 

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen 1500 Lek

Kohė e limituar

9

Kupone tė porositura!

Na ndiqni nė Facebook...

Oferta e Sotme: 60 min masazh relaksues tek Altado Healthcare me 1500 Lek nė vend tė 3000 lek

Pagesė E SHPEJTĖ |

ME SHUME INFORMACION


 • Ju ftojmë të vizitoni Altado Healthcare.  

  Pranë ambienteve të kësaj qendre, 60' të shpenzuara do të jenë  të paharrueshme, si për  trupin  ashtu dhe për  mendjen tuaj . 

  Komoditeti i ambientit, atmosfera e krijuar nga peisazhet e natyrës dhe teknika që aty ofrohet, shërbimi që ofrohet prodhon vec siguri dhe optimisem.  

  Ju merrni inisiativën për ta  vizituar dhe do të bëhet e mundur që trupi juaj do shpërblehet siç i ka hije një Princi/Princeshe!​

  Masazhi - mënyra natyrale e përmiresimit dhe ruajtjes së shëndetit të mirë, 

  i cili përdor një varg  të lëvizjeve speciale sistematike mbi siperfaqen e trupit duke stimuluar fijet nervore ,

   liruar tensionin, larguar toksinat e dëmshme nga trupi , larguar dhimbjen dhe stresin . Relaxon 

  dhe permireson fluksin e energjisë dhe lëngjeve të trupit. Rrit elasticitetin e lëkurës, e ushqen

   atë , e bën më të shndritshme dhe të butë .   

  Fuqia shëruese e masazhit terapeutik ka lindur bashkë me njeriun dhe si e tillë ajo ekziston se 

  bashku me ne. ​

   

   


Rruga "Emin Harizaj", Mbrapa Unicoop, Zona Ali Demi, Tirane

123 Pranon Keto Metoda Pagese

Blej Tani

60 min masazh relaksues...