Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 10
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti

Pagesë tek biznesi

Merr Kuponin

Metodat e Pageses

Pagese me Karte
Dyqane Partnere
Pagese me Korrier
Pagese me Banke

Ulje Cmimi 56 %

Ti Kursen 4500 Lek

E vlefshme edhe pėr           7 ditė

15

Kupone tė porositura!

Na ndiqni nė Facebook...

Oferta e Sotme: Gjashte trajtime nė 1 tek FRAMESI Academy pėr Flokėt dhe thonjtė: Analizė e specjalizuar e skalpit tė kokės me mikrokamera + Trajtim pastrues ose qetėsues i skalpit dhe Trajtim i plotė pėr flokėt e dėmtuara me Linjėn MORPHOSIS 123 + Lyerje, prerje, krehje e flokeve + Thonj me xhel e tipse, rimbushje. 3500L nė vend tė 8000L

PB

PAGESE TEK BIZNESI


 • Gjashte trajtime  në 1 tek FRAMESI Academy për Flokët dhe thonjtë: Analizë e specjalizuar e skalpit të kokës me mikrokamera + Trajtim pastrues ose qetësues i skalpit dhe Trajtim i plotë për flokët e dëmtuara me Linjën MORPHOSIS 123 + Lyerje, prerje, krehje e flokeve + Thonj me xhel e tipse, rimbushje. 3500L në vend të 8000L

   

  Morphosis 123 RE-STRUCTURE është trajtimi perfekt që ju duhet pas dimrit dhe  para sezonit të plazhit.

   

  Thuajini lamtumirë problemeve që keni në flokët tuaja dhe mirëprisni butësinë e mendafshtë të flokëve!

  Një analizë e skalpit dhe konsultë me Krye - specialistin e qendres e plotëson akoma më tepër bindjen tuaj se do i thoni lamtumirë përgjithmonë problemeve të flokëve.

   

  Ndërkohë që flokët tuaja riparohen, shfrytëzoni kohën me një tjetër trajtim të domosdoshëm, riparimin e Thonjve.

  Trajtimi përmban xhel për thonjtë, rimbushje, zgjatje e tyre me letër ose tipse.

   

  Ofertën e dhuron Framesi Academy

   

  Ju sigurojmë që ambjenti ku do shpenzoni kohën tuaj, eshtë një nga më të kendeshmit në Tiranë.

   

  Një staf i mrekullueshëm me vajza të ëmbla e të mencura dhe specialiste te nivelit te larte do ju përkushtohet, do ju ofrojë kafe ose caj ndërkohë që trajtoheni, një muzikë e lehtë relaksuese do ju qetësojë mendjen dhe shpirtin ndërkohë që aroma e mirë e ambjentit dhe klasi në aredim, do ju bëjë të ndiheni princesha.

   

  Ajo që ju ngelet të bëni pas kësaj, është vetëm të lini një takim të rëndësishëm për të shijuar plotësisht kënaqësine e të qënit e bukur.


   


Andon Zako Cajupi

123 Pranon Keto Metoda Pagese

Blej Tani

Gjashte trajtime në 1 tek F...