Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj më i lirë...

Tirana
Shqiperia Tirana 3
 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Apliko

Reklamoni biznesin tuaj nė qindra mijėra Shqiptarė pėrreth qytetit tuaj.

123.al ėshtė metoda mė e mirė, mė e thjeshtė dhe mė e leverdisshme pėr tė promovuar biznesin tuaj dhe e vetmja platformė qė garanton konsumatorė tė rinj, ndėrkohė qė nuk nxirni asnjė qindarkė nga xhepi juaj.

 1

Promovoni biznesin tuaj falas:

Rrjeti jonė i faqeve partnere arrin pėrreth 1 200 000 Shqiptarė cdo muaj (mė shumė se 80% e tė gjithė shqiptarėve ne internet).Efekti i vecantė i limitimit kohor krijon njė interes organik dhe gjeneron konsumatorė tė sigurt.

 2

Shitje kuponash pėr shėrbimin tuaj:

Pėrgjatė njė promocioni ekskluziv, anėtarėt e 123 konvertohen nė konsumatorė qe blejnė kuponin virtual pėr shėrbimin tuaj duke evidentuar njė pagesė pėr biznesin tuaj.123 do monitorojė nė cdo kohė shitjet dhe do kontrollojė volumin.

 3

Konsumatorė tė rinj tė garantuar:

Promocioni i papritur, kombinuar me masivitetin e shpėrndarje sė njoftimit dhe ndjenjėn e eksluzivitetit te ofertės, gjenerojnė blerje impulsive qė rezultojnė nė shitje rekord! Ne do t'ju paguajme avancat e akumuluara.

Pėrvec publicitetit gjigand dhe avancave tė parave tė gjeneruara pa risk, 123.al gjeneron dhe klientė tė pėrhershėm pėr biznesin tuaj. Ndryshe nga llojet e tjera tė promocionit, kėta tė fundit, jo vetėm mėsojnė pėr biznesin tuaj por dhe paguajnė paraprakisht pėr shėrbimet tuaja. Juve ju ngelet vetem ti ktheni nė klientė tė pėrhershėm nėpėrmjet shėrbimit tuaj.

 •      1,200,000
 •      60 000 +
 •      200 000 +
 • Shqiptarė tė arritur cdo muaj nėpėrmjet rrjetit tonė tė distribucionit nė internet dhe media.
 • Anėtarė qė janė specifikisht tė interesuar pėr ofertėn tuaj.
 • Pėrdorues qė do shohin ofertėn dhe emrin e biznesit tuaj vetėm brenda 1 dite.

Dhjetra, qindra apo mijėra vetė, tė cilėt mund tė jenė klientėt tuaj tė rinj potencial

123 ėshtė realisht mėnyra mė e sofistikuar e promocionit modern...

Ofertat mė tė suksesshme:

Njė ditė sportive "Te Stela Resort": Pishinė e mbyllur, Sauna, Banjo turke, Fitness, Drekė me mundėsi zgjedhje, 1000L nė vend tė 2250L pėr person.
1084 kupone te porositura
Cmimi: 1000
Njė ditė sportive 'Te Stela Resort'

www.testela.al

Pėrgatitni trupin perfekt me ZUMBA-Njė muaj fitnes dhe kėnaqėsi tek Tirana "Dance Station 2" me 2000L nė vend tė 5000L
400 kupone te porositura
Cmimi: 2000
Pėrgatitni trupin perfekt me ZUMBA-Njė muaj fitnes dhe kėnaqėsi

068 24 24 003

Kontroll i plotė shėndetsor(check up total) tek PROLIFE: 3700L nė vend tė 7500L
194 kupone te porositura
Cmimi: 3700
Kontroll i plotė shėndetsor(check up total) tek PROLIFE

www.poliklinikaprolife.com

Trajtim me pesė yje pėr 1 person tek Nobis Wellnenes Center: 1.5 orė Pishinė, Jacuzzi i mbyllur dhe i hapur+Darkė e lehtė: Antipastė speciale, Pije, embėlsirė
331 kupone te porositura
Cmimi: 1700
Trajtim me pesė yje pėr 1 person tek Nobis Wellnenes Center

www.nobis.al

Pyetje tė zakonshme...

Si duhet tė jetė oferta ?

Oferta duhet te jetė ekskluzive dhe me te paktėn 50 % ulje, nė mėnyrė qė tu sjellė klientė tė rinj.

Si mund tė bėj njė ofertė nė 123.al?

Duke u nisur nga interesi i lartė qė kanė bizneset pėr tė bashkėpunuar me 123.al, ju duhet te plotėsoni formularin e aplikimit, nėpėrmjet tė cilit ne njihemi me idenė e ofertės qė ju doni tė reklamoni.Gjithashtu, njohim biznesin tuaj dhe brenda 5 ditėve pune, ju do tė merrni njė pėrgjigje me anė te emailit.Pas kėsaj, do qartėsoni me konsulentin e biznesit kushtet e ofertės.

Si mund te takohem me njė konsulent biznesi te 123.al ?

Pasi ju tė plotėsoni formularin e aplikimit, ai do tė shqyrtohet nga ne dhe ne do t'u kontaktojmė pėr te caktuar nje takim.

Sa komision mban 123.al ?

Kushtet financiare tė bashkėpunimit me 123.al ndryshojnė nė bazė te faktorėve tė ndryshem.Elementi thelbėsor ėshtė cilėsia e ofertės qė ju doni tė bėni.Kjo pėrfshin: shėrbimin masiv, cilėsinė e shėrbimit, ulje tė madhe dhe ekskluzive, potencialin pėr ti shėrbyer nje numri tė madh klientėsh dhe kostot.Pra, komisioni ėshtė variabėl dhe pėrcaktohet nga faktorėt e mėsipėrm pasi tė keni dėrguar formularin e aplikimit.

Sa zgjat oferta ime ne 123 ?

Periudha e reklamimit, dhe tė gjitha detajet e tjera specifikohen nė takimin me konsulentin e biznesit, pasi tė keni plotėsuar formularin.

Kur do tė publikohet oferta ime, sa kohė pas aplikimit ?

Afati pėr publikimin e ofertės ėshtė subjektiv.Varet nga detajet e ofertės nė fjalė, dhe kalendarit tė ofertave tė planifikuara nė 123.al

Kur tė vijnė klientėt, nga mund ta di a ėshtė kupon i blerė apo jo ?

Kur ju publikoni njė ofertė nė 123.al, ju jepet akses ne panelin e biznesit, ku mund tė kontrolloni gjėndjen e shitjeve nė kohė reale dhe tė shkarkoni raportin e plotė tė kuponave tė shitur. Ju mund tė verifikoni direkt a ėshtė blerė kuponi apo jo, duke verifikuar kodin.Megjithatė, nėse nuk keni akses ne internet mund te verifkoni manualisht nga lista e kuponave tė blerė.

Sa duhet tė paguaj pėr pėrgatitjen dhe reklamimin e ofertės ?

Stafi i 123.al e pėrgatit ofertėn tuaj nė mėnyrė qė ajo tė jetė sa mė tėrheqėse.Ju duhet vetėm tė na jepni pėrshkrimin e shėrbimeve tuaja dhe fotografi nga biznesi.Publikimi i ofertės behet pa pagesė.123.al ju mban komision vetėm nėse ka kupona tė shitur pėr ofertėn tuaj.

Plotėso formėn e aplikimit

Sipas kėrkesės sė plotėsuar, ne mėsojmė mė shumė pėr biznesin dhe idenė tuaj nė lidhje me promocionin nė fjalė...

  1

Kontroll i Aplikimit

Stafi jonė promocional do tė shqyrtojė aplikimin tuaj dhe do t'ju kontaktojė brenda 5 ditėsh pune...

  2

Takim me Konsulentin

Nė interes tė tė dyja palėve, njė konsulent biznesi do t'ju kontaktojė pėr tė shqyrtuar tė gjitha detajet e ofertės!

  3

Publikimi I Ofertės

Biznesi juaj do tė pėrjetojė njė frymė tė re klientėsh dhe njerėzish entuziast pėr tė provuar atė cfarė keni pėr tė ofruar, nderkohė qė thyeni tė gjitha rekordet financiare...

Kontaktet e 123

Tel : 04 220 30 80
E-mail: [email protected]
www.123.al

Zyra Qėndrore:
Rruga "Sami Frashėri", P.20/10, Kati 8 Tiranė Ora 09:00 - 17:00
91% e bizneseve nė 123.al raportojnė klientė tė rinj si pasojė
e promocionit tė bėrė...

9/10 e klientėve tė 123.al shpenzojnė mė shumė se vlera bazė e kuponit...

87% e partnerėve tė 123.al thonė qė promocioni shtoi
ndėrgjegjėsimin e komunitetit...