array(32) { [0]=> string(11) "80.78.64.70" [1]=> string(14) "79.106.109.252" [2]=> string(13) "66.249.78.224" [3]=> string(14) "68.180.228.162" [4]=> string(11) "79.106.5.95" [5]=> string(13) "66.249.78.231" [6]=> string(14) "109.234.232.56" [7]=> string(13) "207.46.13.128" [8]=> string(11) "79.106.5.95" [9]=> string(14) "173.245.115.79" [10]=> string(14) "91.183.215.136" [11]=> string(14) "91.183.215.136" [12]=> string(14) "91.183.215.136" [13]=> string(14) "91.183.215.136" [14]=> string(14) "91.183.215.136" [15]=> string(14) "91.183.215.136" [16]=> string(12) "82.165.135.9" [17]=> string(12) "82.165.135.9" [18]=> string(15) "192.162.241.252" [19]=> string(13) "77.242.29.179" [20]=> string(13) "62.210.152.50" [21]=> string(13) "62.210.152.50" [22]=> string(13) "62.210.152.50" [23]=> string(13) "62.210.152.50" [24]=> string(13) "62.210.152.50" [25]=> string(13) "62.210.91.168" [26]=> string(14) "62.210.122.209" [27]=> string(14) "62.210.122.209" [28]=> string(14) "62.210.122.209" [29]=> string(14) "62.210.122.209" [30]=> string(14) "62.210.122.209" [31]=> string(14) "62.210.122.209" }
Rifreskoni shtëpinë apo zyrën me një larje profesionale kolltuqesh e këndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L në vend të 600L. | 123.al

Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 300 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek300

Kjo oferte ka mbaruar!

86 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L nė vend tė 600L.

Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L nė vend tė 600L.
2800 L
Shiko

Turizėm i aventurės dhe s ...

(- 53%)

1000 L
Shiko

Masazh relaksues trupi + ...

(- 50%)

 • Rifreskoni shtėpinė apo zyrėn me njė larje profesionale kolltuqesh e kėndesh nga ALBPASTRIMI duke nisur nga 300L nė vend tė 600L.


  Nga puna nė kafe, nga kafeneja nė pub, nga Pube-t nė mėngjezore pėr tė mbledhur stomakun dhe nga njė herė, nga mėngjezorja direkt e nė pune prapė (ok, pak a shumė kėshtu). Nė ketė zinxhir shtėpija po zė gjithnjė e mė pak vend nė jetėn tonė-ėshtė kthyer pak a shumė nė njė hotel. Gjithsesi edhe nė ato pak orė qė flemė nė shtepinė tonė, do donim qė ajri tė mbante erė lulesh e kokėn ta mbėshtesnim nė jastekė tė pastėr ndaj, pak ndihmė pėr ta berė ketė nuk do ishte keq.

  Ne na duhej dėshpėrimisht pėr shtėpitė tona kjo ndihmė ndaj e kėrkuam dhe e gjetėm, pėr vehte dhe pėr JU. Ėshtė ALBPASTRIMI qė na ofroi bujarinė e rradhės me kėtė ofertė.
  E nisim me kolltuqet ketė herė: Njė Kolltuk( njė vendėsh, Dy vendėsh, apo Tre) ose kėnd a komplet kolltuqesh tė pastruara drejtpėrdrejt nė ambjentin tuaj (shtėpi ose zyrė) shpejt, me makineri profesionale dhe detergjentė tė aromatizuar dhe qė nuk ndryshojnė ngjyrėn e tapicerisė.
  Nėse ju duhet tė pastroni edhe tė tjera gjėra, kini parasysh qė me kėtė kupon pėrfitoni edhe tė drejtėn e 10% ulje pėr shėrbime tė tjera.

  ALBPASTRIMI ofron shumė sherbime te tjera: larje mbulesash lokali, restoranti, qylyma, perde, jorganė etj.
  Si dhe : pastrim ambjenti me punėtorė, larje dhe lucidim pllakash, larje xhamash, pastrim zyrash dhe lokalesh. Shėrbim ėshtė i garantuar e cilėsor dhe me pėrgjegjėsi pėr ambjente tė ndryshme si lokale, zyra shtėpi etj. 

Adresa e Biznesit
AlbPastrim
Rr e Kavajes, Condor Center, kati i trete.Tirane
www.alb-pastrim.com

123 Pranon keto metoda pagesash