array(32) { [0]=> string(11) "80.78.64.70" [1]=> string(14) "79.106.109.252" [2]=> string(13) "66.249.78.224" [3]=> string(14) "68.180.228.162" [4]=> string(11) "79.106.5.95" [5]=> string(13) "66.249.78.231" [6]=> string(14) "109.234.232.56" [7]=> string(13) "207.46.13.128" [8]=> string(11) "79.106.5.95" [9]=> string(14) "173.245.115.79" [10]=> string(14) "91.183.215.136" [11]=> string(14) "91.183.215.136" [12]=> string(14) "91.183.215.136" [13]=> string(14) "91.183.215.136" [14]=> string(14) "91.183.215.136" [15]=> string(14) "91.183.215.136" [16]=> string(12) "82.165.135.9" [17]=> string(12) "82.165.135.9" [18]=> string(15) "192.162.241.252" [19]=> string(13) "77.242.29.179" [20]=> string(13) "62.210.152.50" [21]=> string(13) "62.210.152.50" [22]=> string(13) "62.210.152.50" [23]=> string(13) "62.210.152.50" [24]=> string(13) "62.210.152.50" [25]=> string(13) "62.210.91.168" [26]=> string(14) "62.210.122.209" [27]=> string(14) "62.210.122.209" [28]=> string(14) "62.210.122.209" [29]=> string(14) "62.210.122.209" [30]=> string(14) "62.210.122.209" [31]=> string(14) "62.210.122.209" }
Ushqim i shpejtë, i shijshëm dhe i shëndetshëm me thekësen e bukës ACME për 2600L në vend të 5200L | 123.al

Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 2600 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek2600

Kjo oferte ka mbaruar!

27 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Ushqim i shpejtė, i shijshėm dhe i shėndetshėm me thekėsen e bukės ACME pėr 2600L nė vend tė 5200L

Ushqim i shpejtė, i shijshėm dhe i shėndetshėm me thekėsen e bukės ACME pėr 2600L nė vend tė 5200L
2800 L
Shiko

Turizėm i aventurės dhe s ...

(- 53%)

1000 L
Shiko

Masazh relaksues trupi + ...

(- 50%)

 • Ushqim i shpejtė, i shijshėm dhe i shėndetshėm me thekėsen e bukės ACME pėr 2600L nė vend tė 5200L

  Punojmė e studjojmė, jemi thuajse gjithė ditėn tė ngarkuar nga angazhimet tona dhe momenti i ushqyerjes, ėshtė ai momenti i mrekullueshėm i ditės kur ndajmė disa momente mes miqve apo nė familje dhe njėkohėsisht i japim disa benefite shėndetit tonė. Por edhe ushqimi...shpesh na bėn tė shtojmė ndjeshėm nė peshė, ndaj jo-rrallė herė ky kthehet nė njė problem .


  Shumė njerėz preferojnė tė mbajnė diteta duke fajėsuar brumėrat e karbohidtratet pėr shtimin e peshės sė tyre. Por dietologėt japin alamin se pakėsimi i karbohidrateve dhe fibrave nga organizmi ynė mund tė jetė edhe fatal. Trupi i njeriu ka domosdoshmėrisht nevojė pėr to.


  Fatmirėsisht, me pak mėnēuri mund ta gjėjmė edhe zgjidhjen e komsumimit tė karbohidrateve e pa shtuar nė peshė. Thekja e bukės sė pėrdithshme, bėn qė njė fletė e vetme buke tė ruajė tė njėjtėn sasi karbohidratesh dhe tė pakėsojė ujin duke e avulluar atė. Kėshtu ju do tė konsumoni karbohidrate duke mos shtuar nė peshė.

  Por pėr ata qė e shijojnė konsumin e bukės dhe nuk e kanė aspak problem peshėn e tyre trupore, thekėsja ACME ju ofron mundėsi shumė tė mira, nė thekjen e bukės deri nė tetė nivele nxehtėsie dhe kosumin e dy fletave njėkohėsisht falė hapėrsirės sė saj pėr dy vende thekjeje.


  Shpesh ndodh qė buka nė sirtar tė thahet, tė mos jetė mė e ngrohtė dhe e butė. Thekėsja ACME e ka njė zgjidhje edhe pėr kėtė problem. Ajo ofron mundėsinė e ringrohjes sė bukės pa e thekur dhe djegur atė.


  Sado larg kuzhinės sonė tradicionale tė shkojmė, ne shqiptarėt nuk kemi pėr ta larguar ndonjėherė konsumin e bukės. :) Njė bekim nė fakt kjo mėnyrė e tė ushqyerit pasi buka ka vėrtet cilėsi mjaft tė dobishme pėr shėndetin tonė. Ushqehuni mirė dhe nė mėnyrė tė shėndetshme, me thekėsen e bukės ACME, ushqimi juaj i pėrditshėm do tė kthehet nė njė rutinė  plot shije.

  Kėto produkte ACME do ti gjeni nė tė gjithė rrjetin e  dyqaneve NEPTUN.

         

  •Kufje ACME
  •Bokse ACME
  •Mouse ACME
  •Tapete mouse-i ACME                         
  •Tastiera ACME
  •Canta Laptopi ACME
  •Kamera ACME
  •CD ACME
  •Mbajtėse CD ACME
  ...dhe shume produkte te tjera.

Adresa e Biznesit
ACME
Rr : "Ali Pashƫ Gucia" E-mail:teuta@atd-grp.com
www.acme.eu

123 Pranon keto metoda pagesash