array(32) { [0]=> string(11) "80.78.64.70" [1]=> string(14) "79.106.109.252" [2]=> string(13) "66.249.78.224" [3]=> string(14) "68.180.228.162" [4]=> string(11) "79.106.5.95" [5]=> string(13) "66.249.78.231" [6]=> string(14) "109.234.232.56" [7]=> string(13) "207.46.13.128" [8]=> string(11) "79.106.5.95" [9]=> string(14) "173.245.115.79" [10]=> string(14) "91.183.215.136" [11]=> string(14) "91.183.215.136" [12]=> string(14) "91.183.215.136" [13]=> string(14) "91.183.215.136" [14]=> string(14) "91.183.215.136" [15]=> string(14) "91.183.215.136" [16]=> string(12) "82.165.135.9" [17]=> string(12) "82.165.135.9" [18]=> string(15) "192.162.241.252" [19]=> string(13) "77.242.29.179" [20]=> string(13) "62.210.152.50" [21]=> string(13) "62.210.152.50" [22]=> string(13) "62.210.152.50" [23]=> string(13) "62.210.152.50" [24]=> string(13) "62.210.152.50" [25]=> string(13) "62.210.91.168" [26]=> string(14) "62.210.122.209" [27]=> string(14) "62.210.122.209" [28]=> string(14) "62.210.122.209" [29]=> string(14) "62.210.122.209" [30]=> string(14) "62.210.122.209" [31]=> string(14) "62.210.122.209" }
Fytyrë gjithnjë e re dhe e shndritshme me Oksigjenoterapi dhe trajtim radiofrekuence tek “Sante Plus” 6900L në vend të 31000L | 123.al

Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 6900 Lek

Ulje Cmimi 78 %

Ti Kursen Lek24100

Kjo oferte ka mbaruar!

26 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Fytyrė gjithnjė e re dhe e shndritshme me Oksigjenoterapi dhe trajtim radiofrekuence tek “Sante Plus” 6900L nė vend tė 31000L

Fytyrė gjithnjė e re dhe e shndritshme me Oksigjenoterapi dhe trajtim radiofrekuence tek “Sante Plus” 6900L nė vend tė 31000L
2500 L
Shiko

Turizėm i aventurės dhe s ...

(- 55%)

2800 L
Shiko

Turizėm i aventurės dhe s ...

(- 53%)

1000 L
Shiko

Masazh relaksues trupi + ...

(- 50%)

 • Fytyrė gjithnjė e re dhe e shndritshme me Oksigjenoterapi dhe trajtim radiofrekuence tek “Sante Plus” 6900L nė vend tė 31000L


  Nga veshja ndoshta s’arrin ta kuptosh njė njeri, por fytyra ėshtė njė pasqyrė e qartė e tij. Nė mos nuk do tė kuptosh nėse ėshtė i sinqertė apo hipokrit, arrin tė vlerėsosh nėse tregon kujdes pėr veten apo jo. Ndėrsa ditėt e pranverės cilėsohen si shumė tė rrezikshme pėr lėkurėn, pėr njė fytyrė tė shndritshme dhe plot shkėlqim, ne ju propozojmė njė ofertė pranė klinikės estetike “Sante Plus”, pjesė e grupit "Sante Plus Hospitals" me qendėr nė Turqi..

  Oferta pėrmban dy etapa: Oksigjenoterapinė
  Kjo makineri pėrdoret pėr pastrimin e lėkurės, pėr heqjen e njollave nga dielli dhe nė tė njėjtin moment e ushqen me oksigjen. Trajtimi me kėtė pajisje ofron tė mira tė shumta pėr lėkurėn me njolla tė diellit, lėkurėn me akne ose thjesht njė antistres. Ajo e rivendos lėkurėn nė njė stad mė tė shėndetshėm, bėn gjithashtu edhe zbardhje tė lėkurės. Kombinimi i njė eksfolimi tė thellė dhe hidratimi mund tė jetė shumė I vlefshėm pėr kėdo qė dėshiron tė rigjenerojė lėkurėn duke I dhėnė asaj njė pamje tė shėndetshme e plot shkėlqim.

  Dhe etapa e dytė: Trajtim radiofrekuence pėr fytyrėn
  Pėr ta kuptuar, le tė mėsojmė se elasticiteti I lėkurės vjen nga fibrat e kolagjenit qė formohet nė shtresat e lėkurės. Shqetėsimet dhe stresi i punės e rrisin sekretimin e kolagjenit dhe i krijojnė tharje edhe lėkurės sė re e delikate, duke shkaktuar rrudha e si rrjedhojė, plakje tė lėkurės.

  Pėr tė shmangur njė gjė tė tillė, duhet tė rrisim sasinė e kolagjenit nė lėkurė. Pajisja qė adopton koka trajtuese me elektroda gjeneron valė elektrike qė nxehin lėkurėn dhe stimulojnė prodhimin e kolagjenit, qė ėshtė pėrbėrėsi kryesor qė mban elasticitetin dhe vitalitetin e lėkurės, ndėrkohė qė nxehja do tė shkaktojė riprodhimin e kolagjenit duke e mbajtur lėkurėn mė tė tėrhequr e pa rrudha.

  Ēfarė ju garanton klinika? Qė do tė keni rezultate tė sigurta, efektive, tė dukshme, njė lėkurė me shkėlqim dhe tė zbardhur, do tė jenė larguar qelizat e vdekura dhe do tė keni lėkurė tė shėndetshme, e cila do tė marrė frymė lirisht, do tė rritet fleksibiliteti dhe shkėlqimi i fytyrės.

  Pėr tė mos u harruar, klinika estetike “Sante Plus” garanton se trajtimi nuk ka efekte anėsore dhe nuk ėshtė alergjik. E ku ka mė mirė?!

Adresa e Biznesit
Sante Plus Albania
Rruga Sami Frasheri kompleksi NOBIS kt II Tirane / ALBANIA
www.estetiksante.com

123 Pranon keto metoda pagesash